Малишев Віктор Олександрович

444

Депутат міської ради VIII скликання​
Малишев Віктор Олександрович

Контакти

Телефон:
067 445 88 48
E-mail:

Політична приналежність:
депутатська фракція Політичної партії «Європейська солідарність» у Обухівській міській раді

Прізвище, ім’я та по батькові: Малишев Віктор Олександрович.
Число, місяць, рік народження: 25 вересня 1983 року.
Громадянство: України.
Відомості про освіту: вища освіта.
Відомості про навчання:
Маю дві вищі освіти: після закінчення Обухівської ЗОШ №4 у 2000 році, навчався на стаціонарі технологічного факультету Національного університету харчових технологій, де в 2006-му році отримав кваліфікацію магістра (диплом з відзнакою). Додатково в 2007-му році отримав кваліфікацію спеціаліста з фінансів.
В 2006-2009 роках навчався в аспірантурі, де на протязі трьох років був викладачем та займався науковою діяльністю, яка полягала у дослідженнях технологічних процесів і створення нових видів обладнання на замовлення Міністерства аграрної політики та продовольства України. Результатами цієї діяльності є 13 друкованих наукових праць, у тому числі 3 патенти України та доповіді на наукових конференціях.
У 2013 році захистив дисертаційну роботу та отримав ступінь Кандидата технічних наук.
Підвищення кваліфікації:
Протягом 2014-2015 років був слухачем та проходив підвищення кваліфікації в Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України та Закладі післядипломної освіти «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій» за програмами: «Інформаційний менеджмент», «Управління конфліктами та ризиками», «Організація контролю та виконавської дисципліни в органах влади», «Децентралізація державної влади», «Запобігання та протидія проявам корупції».
Досвід роботи:
Трудову діяльність розпочав в 2006 році в банківській сфері (ВАТ КБ «Надра»).
В 2006-2009 роках, паралельно з навчанням та викладанням, працював на посаді молодшого наукового співробітника Українського науково-дослідного інституту цукрової промисловості.
В 2009-2011 роках займався підприємницькою діяльністю.
В 2011-2014 роках співзасновник та генеральний директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Геній» (сфера діяльності – фінансові послуги та медицина). За результатами економічних показників підприємства 2012-2013 років, опрацьованих Національним бізнес-рейтингом в 2014 році, підприємство посіло одинадцяте місце серед підприємств Київської області та тридцяте місце серед підприємств України за результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб’єктів господарювання за сукупністю показників їх фінансово-господарської діяльності в номінації «інвестиційна привабливість». І було «Лідером Галузі 2014» серед малих підприємств – стоматологічної практики.
В 2014-2015 роках: Радник голови адміністрації Обухівської районної державної адміністрації Київської області. Перебуваючи на посаді радника, майже два роки виконував обов’язки Керівника апарату Обухівської РДА, в рамках чого безпосередньо приймав участь у створенні та був куратором діяльності Центру надання адміністративних послуг Обухівського району, одного з перших в області, який значно знизив можливості для корупції в земельній та реєстраційній сферах діяльності району. Входив до комісії при Обухівській РДА по контролю за дотриманням вимог містобудівної документації з питань архітектури, містобудування та земельних відносин. Ініціатор зменшення бюрократичного навантаження на звернення громадян у підпорядкованих відділах адміністрації. За дорученням голови адміністрації безпосередньо контролював своєчасність надання допомоги учасникам АТО. З лютого по 15 грудня 2015 року очолював робочу групу з питань надання правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям.
З 2017 року по даний час: генеральний директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Геній» (сфера діяльності – фінансові послуги, будівництво, торгівля, медична та стоматологічна практика).
Громадська діяльність:
З 2010 активно захищав вибір обухівчан та боровся з фальсифікаціями під час усіх виборчих кампаній, через що неодноразово отримував погрози та відчував тиск від влади.
З березня 2014-го року і до самого обрання на державну службу, за ініціативою Народної Ради Громадської організації «Майдан Обухівщини», був обраний Головою Антикорупційного комітету та Секретарем Люстраційного комітету при цій організації.
Починаючи з 2014 року брав участь у зборі гуманітарної допомоги, для бійців у зоні АТО.
В 2010-2015 роках – депутат Обухівської міської ради шостого скликання, голова постійної комісії з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї, молоді та спорту. За час каденції провів близько семидесяти засідань комісії де було розглянуто більше чотирьохсот питань, був включений до багатьох тимчасових комісій Обухівської міської ради (як приклад: робота тимчасової комісії під моїм головуванням «Тимчасова комісія по перевірці виплат заробітної плати працівникам освіти» повернула вчителям міста оплату за заміни уроків, яку незаконно не виплачувала влада з початку 2014-го року).
З 2015 року – депутат Обухівської міської ради сьомого скликання (другий в внутрішньопартійному рейтингу «БПП»), секретар постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, екології та охорони навколишнього природного середовища. Як спеціаліст по земельним відносинам – веду боротьбу з незаконним розкраданням земель в Обухівському районі та «рейдерством» в земельній сфері (за моїми зверненнями відкрито та розслідуються декілька кримінальних справ на колишніх «високопосадовців» за зловживання в земельній сфері).
З 2020 року – депутат Обухівської міської ради восьмого скликання (перший кандидат ПП «Європейська Солідарність»), голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, екології та охорони навколишнього природного середовища. Веду громадську та правозахисну діяльність.
Склад сім’ї: Одружений, маю сина
Хоббі: спортивні єдиноборства, легка та важка атлетика, плавання, тенніс.
Адреса місця проживання: місто Обухів, Київська область.

вулиці: 40-річчя Перемоги
провулок: Київський
ж/м: Підгірний
м-н: Яблуневий № 1 по № 11 включно
м-н: Яблуневий з № 12 по № 29 включно
село Ленди

Голова комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, охорони пам’яток та історичного середовища

Другий четвер з 16:00 – 18:00

Адреса приймальні:
м. Обухів, мікрорайон Яблуневий, 22
Обухівський міський будинок культури

Депутатський корпус