Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Перейменування вулиць

Рішення комісії з перейменування вулиць, мікрорайонів та провулків в населених пунктах Обухівської міської територіальної громади від 20 травня 2022 року

Роз’яснення щодо перейменування вулиць

Для фізичних осіб згідно з чинним законодавством перейменування вулиці не є підставою для того, щоб переробляти правовстановлюючий документ на нерухоме майно. Усі документи, які знаходяться у власників, є чинними і юридичної сили не втрачають.

Внесення коректив до правовстановлюючих документів проводиться за необхідності, зокрема, під час купівлі, продажу, відчуження об’єктів нерухомого майна, оформлення спадщини тощо. При цьому, при проведенні технічної інвентаризації та оформленні нових правовстановлюючих документів достатньо додати до документів офіційні дані щодо відповідного рішення органу місцевого самоврядування про зміну найменування вулиці.

Що стосується перереєстрації місця проживання, слід зазначити, що тривалість цієї процедури не обмежена в часі. Перереєстрацію мешканці перейменованих вулиць можуть проходити під час заміни паспорта, оновлення фотокарток, зміни прізвища тощо, тобто коли у людини виникає потреба звернутись до паспортиста.

Щодо юридичних осіб та підприємців, то на них розповсюджується дія статті 16 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців”, який прийнятий з метою забезпечення органів влади достовірною інформацією про юридичних та фізичних осіб. Відповідно до цього закону, якщо в установчих документах юридичної особи містяться відомості про її місце реєстрації, то в разі зміни назви вулиці така юридична особа повинна внести зміни до установчих документів, які пов’язані зі зміною місця реєстрації.

Заміну аншлагів з найменуваннями вулиць забезпечує міська рада.

РІШЕННЯ №672- 34 – VІІІ від 10.11.2022 року  Про перейменування вулиць, провулків та житлового масиву в населених пунктах Обухівської територіальної громади Обухівського району Київської області
РІШЕННЯ № 71-06-VІІ від 28.01.2016 року Про перейменування вулиць, провулків та мікрорайону на території міста Обухова та сіл міської ради
Рішення про перейменування вулиць Григорівського старостинського округу
Рішення про перейменування вулиць Дерев’янського старостинського округу
Рішення про перейменування вулиць Деремезнянського старостинського округу
Рішення про перейменування назв вулиць Долинянського старостинського округу
Рішення про перейменування вулиць Копачівського старостинського округу
Рішення про перейменування вулиць Красненського Першого старостинського округу
Рішення про перейменування вулиць Краснослобідського старостинського округу
Рішення про перейменування вулиць Маловільшанського старостинського округу
Рішення про перейменування вулиць Нещерівського старостинського округу
Рішення про перейменування вулиць Перегонівського старостинського округу
Рішення про перейменування вулиць Першотравенського старостинського округу
Рішення про перейменування вулиць Семенівського старостинського округу


Перелік вулиць, провулків та мікрорайон на території міста Обухова та сіл міської ради, що перейменовуються


п/п
 Колишнє найменування Нове найменування
ВУЛИЦІ
1 40-річчя Перемоги Панський Яр
2 8-го Березня Чепеликів
3 8-го Листопада Отамана Зеленого
4 9-го Травня Городок
5 Буканова Нова
6 Гоголя Усівка
7 Дружби Сліпакова
8 Джамбула Міжгірна
9 Жуковського Григорія Косинки
10 Зінченка Захисників України
11 С. Ковалевської Марії Нелеп
12 Лермонтова Академічна
13 Мічуріна Симиренка
14 Першотравнева Фонтанна
15 Робоча Гончарна
16 Стрілецька Князів Острозьких
17 Черняхівського Василя Лісового
18 Пушкіна Кип’яча
ПРОВУЛОК
1 Партизанський Стусова Гора
ЖИТЛОВИЙ МАСИВ
2 С. Ковалевської Патріотичний
   ВУЛИЦІ
 1 Калініна Калинова
 2 Петровського Волошкова
 3 Крупської Квітнева
 4 Боженка (село Ленди) Сонячна
 5 Будьонного Трипільська
 6 Терешкової Зоряна
 7 Ватутіна Козацька
 8 Профінтерна Соборна
 9 Тельмана Васильківська
10 Колгоспна Вербова
11 Радгоспна Дружби
12 Жовтнева Чумацький Шлях
13 Матросова Стрілецька
14 Паризької Комуни Козацький Шлях
15 Раскової Солов’їна
ПРОВУЛКИ
1 Петровського Затишний
2 Піонерський Привітний
МІКРОРАЙОН
1 Петровський Яблуневий
Германівський старостинський округ
с. Германівка
ВУЛИЦІ
1 Уварова Ярова
2 Невідомого Партизана Ворочанська
3 Гагаріна Незалежності
4 30-річчя Перемоги Перемоги
Григорівський старостинський округ
с. Григорівка
ВУЛИЦІ
1 Колгоспна Українських Добровольців
2 Зої Космодем’янської Світанкова
3 Коробко Верхні Солонці
4 Гагаріна Нижні Солонці
5 Пушкіна Зарічна
ВУЛИЦІ
1 Леніна Героїв Майдану
2 Крупської Шкільна
3 Ватутіна Яблунева
4 Жовтнева Козацька
5 Комсомольська Соборна
6 Калініна Кринична
7 Фрунзе Сонячна
ПРОВУЛКИ
1 Леніна Героїв Майдану
2 Калініна Криничний
с. Матяшівка
ВУЛИЦІ
1 Першотравнева Підгірна
ПРОВУЛОК
1 Першотравневий Підгірний
ВУЛИЦІ
1 Петровського Героїв Небесної Сотні
2 Дзержинського Польова
3 Жовтнева Бузкова
с. Гусачівка
ВУЛИЦІ
1 Перемоги Перемоги України
2 Лермонтова Козацька Дорога
3 Космонавтів Захисників України
ПРОВУЛОК
1 Космонавтів Лісовий
ВУЛИЦІ
1 Радянська Добрий Шлях
2 Кошового Миру
Дерев’янський старостинський округ
с. Дерев’яна
ВУЛИЦІ
1 Комінтерна Глинищанська
2 Радянська Сонячна
3 Чубаря Хуторна
4 Жовтнева Шкільна
Деремезнянський старостинський округ
с. Деремезна
ВУЛИЦІ
1 Гагаріна Дзингарівщина
ВУЛИЦІ
1 Леніна Приозерна
2 Жовтнева Центральна
3 Комсомольська імені М.Кулика
Долинянський старостинський округ
с. Долина
ВУЛИЦІ
1 Першотравнева Незалежності
2 48-го Стрілецького Полку Молодіжна
3 8 Березня Ярова
4 Космонавтів Козацька
ВУЛИЦІ
1 Фрунзе Калинова
2 К.Маркса Солов’їна
с. Макарівка
ВУЛИЦІ
1 Радянська Шевченка
Копачівський старостинський округ
с. Копачів
ВУЛИЦІ
1 Горького Підгірна
ПРОВУЛОК
1 Колгоспний Сонячний
ВУЛИЦІ
1 Леніна Центральна
2 Щорса Дубинська
3 Ворошилова Миру
4 Фрунзе Хуторянська
5 Будьонного Шовковична
6 Комінтерна Південна
7 Чапаєва Квітуча
ПРОВУЛКИ
1 К. Маркса Затишний
с. Застугна
ВУЛИЦІ
1 Калініна Зарічна
с. Шевченкове
ВУЛИЦІ
1 Гагаріна Благодатна
ВУЛИЦІ
1 вулиця Гагаріна провулок Соборний
2 Гагаріна Степова
3 вулиця Гагаріна провулок Родинний
4 Гагаріна Нова
Красненський Перший старостинський округ
с. Красне Перше
ВУЛИЦІ
1 Жовтнева Новоселиця
2 Радянська Юності
с. Козіївка
ВУЛИЦІ
1 Гагаріна Приозерна
Краснослобідський старостинський округ
с. Красна Слобідка
ВУЛИЦІ
1 Матросова Молодіжна
2 Чубаріна Покровська
3 Гагаріна Панська Гора
4 Пушкіна Шкільна
ВУЛИЦІ
1 Ватутіна Стовпова
2 Комінтерна Качаївщина
3 Будьонного Приозерна
4 Островського Вербова
5 Леніна Незалежності
6 Хутір Руди вулицю Руди
Маловільшанський старостинський округ
с. Мала Вільшанка
ВУЛИЦІ
1 Гагаріна Вишнева
2 Леніна Васильківська
3 Жовтнева Миру
4 Гайдара Джерельна
с. Степок
ВУЛИЦІ
1 Ватутіна Яблунева
Нещерівський старостинський округ
с. Нещерів
ВУЛИЦІ
1 Чехова Кузьми Скрябіна
2 Горького Незалежності
3 Гагаріна Тараса Григоровича Шевченка
4 Івушка Вербна
ВУЛИЦІ
1 Пархоменко Васильківська
2 Постишева Зелена
3 Щорса Горіхова
4 Чапаєва Трьохджерельна
Перегонівський старостинський округ
с. Перегонівка
ВУЛИЦІ
1 Радянська Зарічна
2 Чапаєва Хуторна
3 Островського Лісова
Першотравенський старостинський округ
с. Перше Травня
ВУЛИЦІ
1 Маяковського Левадна
ВУЛИЦІ
1 Пролетарська М.Васильківського
2 Комсомольська П.Гудима
3 Павлика Морозова Зарічна
Семенівський старостинський округ
с. Семенівка
ВУЛИЦІ
1 Гоголя Зарічна
2 Макаренка Семена Палія
3 Гагаріна Сонячна
ВУЛИЦІ
1 Ватутіна Б. Байненкова
с. Кулі
ВУЛИЦІ
1 Комарова Польова
2 Першого Травня Травнева
ВУЛИЦІ
1 Жукова Вишнева