Список спортивних секцій та гуртків міста Обухів

Таеквон-до ітф
Інструктор національної категорії – Ватрич Максим Миколайович.
Тел.: 098 773 73 53, 095 822 19 22 вайбер
Графік:
Українка, вул. Юності, 11
ВТ, ЧТ –
17:00-18:10 молодша,
18:30-19:50 середня,
20:00-21:40 старша,
СБ –
9:00-10:40 старша,
11:00-12:10 молодша,
12:30-13:50 середня.
Обухів, вул. Миру, 17А
ПН, СР, ПТ –
15:30-16:45 молодша(початкові класи)
17:00-18:10 молодша
18:20-19:40 середня
20:00-21:40 старша

Футбол
2014/15 – рік народження: Токаренко Олександр Олександрович.
Тел.: 097 183 34 67
2007/08/09/2013 – рік народження: Бардаков Дмитро Миколайович
Тел.: 0951692400
Шовкун Олексій Петрович
Тел.: 068 300 53 22
2012/11/10 – рік народження: Токаренко Максим Олександрович
Тел.: 096 711 43 52
2004/05/06 – рік народження: Мозговий Віктор Остапович
Тел.: 098 134 63 98
Школа №1
Яшник Андрій Володимирович
Тел.: 098 861 26 33
Голова ГО СК Вертикаль-Обухів:
Сатко Валентин Олександрович
Тел.: 067 747 89 66
Електронна адреса: vertical-obukhiv@ukr.net
https://www.facebook.com/VerticalObukhiv/
Час і місце тренування уточнювати по телефону

Плавання
Карась Лілія Олександрівна
Тел.: 068 848 24 94
Іванова Елла Василівна
Тел.: 096 824 18 69
Графік:
ПН-ПТ – 8:00-18:00
СБ – 9:00-12:00

Вільна боротьба
Андрєєв Ігор Сергійович
Тел.: 063 669 65 77
Гуральський Анатолій Анатолійович (м.Українка)
Тел.: 098 021 34 95
Графік:
ПН-ПТ – 10:00-20:00

Веслування на байдарках і каное:
Семикіна Тетяна Георгіївна
Тел.: 097 515 79 92
Семикін Олексій Іванович
Тел.: 097 515 79 93
Лисяний Юрій Анатолійович
Тел.: 067 939 73 95
Графік:
ПН-ПТ- 9:00-20:00

Змішані єдиноборства, бойове самбо, BJJ СК Honey Badger
Скіданов Олексій Геннадійович
Тел.: 093 503 40 71 Viber
Адреса: м. Обухів, Каштанова 28
Графік:
ПН, СР –
19:00 – 21:00 Старша
ВТ, ЧТ –
16:00 – 17:00 Молодша
СБ –
13:00 – 14:00 Молодша
14:00 – 15:30 Старша
НД –
11:00 – 13:00 Старша

Великий теніс
Артур
Тел.: 093 377 37 46
Лілія
Тел.: 067 900 63 69
Графік:
Tennis shot school:
ВТ – 8:30-11:00, 16:00-21:00
ЧТ – 8:30-11:00, 16:00-21:00
СБ – 8:30-11:00, 16:00-18:00
Обухів-теніс:
ПН – 8:30-11:00, 16:00-21:00
СР – 8:30-11:00, 16:00-21:00
ПТ – 8:30-11:00, 16:00-21:00
СБ – 11:00-21:00
НД – 08:00-21:00

Кіокушинкай Карате
Васьківський Віталій Віталійович
Тел.: 073 100 12 38
Графік:
4 школа (Яблуневий), 1 школа
ПН, СР, ПТ – 15:00-20:30
_______________
Зендокай Карате До
Верещак Максим Ігорович
Тел.: 098 258 61 80
Графік:
Каштанова 28
ВТ, ЧТ-
Молодша група 17:30-19:00
Старша група 19:00-20:30
СБ – спільна група 11:00-13:00

Пауерліфтинг, атлетизм, фітнес
Мишко Богдан Аркадійович
Тел.: 097 539 50 08 (вайбер)
Графік:
ПН – 07:00-12:00, 15:00-22:00
ВТ – 15:00-20:00
СР – 07:00-12:00, 15:00-22:00
ЧТ – 15:00-20:00
ПТ – 07:00-12:00, 15:00-22:00
СБ – 15:00-20:00

Зендокай Карате До
Тренер – Єлдінов Андрій Вікторович СК КАЙРОС Zendokai karate-do.
Тел.: 098 625 54 46
Адреса: м. Обухів, вул. Миру, 14-А
Графік:
ПН, СР, ПТ-
17:00-18:20 Молодша
18:20-20:00 Старша ВТ, ЧТ-
16:30-18:00 Старша
18:00-18:50 Молодша
СБ –
11:00-12:00 Молодша
12:00-13:30 Старша

Кікбоксинг
СК Обухівські Тигри
Потебенько Віталій Мусійович
Тел.: 096 931 59 37
Графік:
ПН, СР, ПТ-
18:00-20:30
ВТ, ЧТ-
09:00-10:30, 16:30-18:00, 18:00-20:30.

Шахи
Рискаль Ігор Олегович
Тел.: 093 755 91 20
Спорткомплекс ККПК
Графік:
ПН-ПТ –
18:00-20:00

Бокс
Тренер з боксу Касумов Гейбат
Тел.: 067 417 10 20
Графік:
Спорткомплекс ККПК
ПН-ПТ –
16:00-18:00, 18:00-20:00
СБ – 18:00-20:00

Вільна боротьба
Тренер – Скалецький Олексій Васильович
Тел.: 096 978 27 60
Графік:
Спорткомплекс ККПК
ПН-ПТ- 19:00-21:00