Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Стратегія розвитку


15/12/2021

Шановні мешканці Обухівської міської територіальної громади Київської області!

Виконавчим комітетом Обухівської міської ради Київської області розробляється План заходів з реалізації у 2022 – 2024 роках Стратегії розвитку Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2022 – 2027 роки.

На виконання вимог ст. 13 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» формується Звіт про стратегічну екологічну оцінку Плану заходів з реалізації у 2022 – 2024 роках Стратегії розвитку Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2022 – 2027 роки.

З метою вивчення громадської думки, отримання зауважень та пропозицій від громади, оголошуються громадські обговорення.

Пропозиції та зауваження можна подавати у письмовому вигляді на електронну адресу: ekonom_obuchivmeria@ukr.net або скористатися сервісом електронних консультацій з громадськістю на платформі електронної демократії “E-dem” https://consult.e-dem.ua/consultations/334 в термін до 13.01.2022 року.

З проектом Плану заходів та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитися на сайті Обухівської міської ради за посиланням https://obcity.gov.ua/drupal/uploads/2021/12/Plan-zakhodiv-na-2022-2024-roki.doc;
https://obcity.gov.ua/drupal/uploads/2021/12/SEO-Plan-zakhodiv.docx

 

Управління економіки
Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області


16/11/2021

Шановні мешканці Обухівської міської територіальної громади Київської області!

Виконавчим комітетом Обухівської міської ради Київської області розробляється Стратегія розвитку Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2022 – 2027 роки.
З метою вивчення громадської думки, отримання зауважень та пропозицій від громади, оголошуються електронні консультації з громадськістю.
Пропозиції та зауваження можна подавати у письмовому вигляді на електронну адресу: ekonom_obuchivmeria@ukr.net в термін до 11.12.2021 року.
З проектом Стратегії можна ознайомитися на сайті Обухівської міської ради за посиланням https://obcity.gov.ua/ekonomika-mista/strategiya-rozvitku/.

Управління економіки
Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області

 


Шановні мешканці Обухівської міської територіальної громади!

15 листопада 2021 року о 15:00 відбудеться третє засідання Комітету з розроблення та впровадження Стратегії розвитку Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2022 – 2027 роки, де буде розглядатися кінцевий варіант Проекту Стратегії та проект Плану заходів з реалізації у 2022-2024 роках Стратегії розвитку Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2022 – 2027 роки.

З метою отримання зауважень та пропозицій від мешканців громади запрошуємо всіх бажаючих долучитися до обговорення Проекту Стратегії розвитку Обухівської міської територіальної громади Київської області на 2022 – 2027 роки.
З проектами Стратегії та Плану заходів з реалізації у 2022-2024 роках Стратегії можна ознайомитися на сайті Обухівської міської ради в «Громадянам», підрозділ «Економіка» Стратегія розвитку.
З урахуванням карантинних обмежень, засідання комітету та громадські слухання проводитимуться у віртуальному форматі на платформі Zoom.
Посилання на конференцію:
https://zoom.us/j/3613294472?pwd=TDNwcGhFUHhGSGIxMWl3TzQzMlNlZz09
Ідентифікатор конференції: 361 329 4472
Код доступу:  skym1z

Крім того, пропозиції та зауваження кожен мешканець громади може подати у письмовому вигляді на електронну адресу: ekonom_obuchivmeria@ukr.net в термін до 11.12.2021 включно.


Шановні мешканці Обухівської міської територіальної громади!

У зв’язку з створенням Обухівської міської територіальної громади є потреба в оновленні діючої Стратегії сталого розвитку Обухівської міської територіальної громади до 2030 року. Для врахування думок мешканців всієї громади щодо головних існуючих проблем в громаді, а також перспектив розвитку на майбутнє просимо Вас взяти участь в опитуванні. (Анкетування є анонімним, а його результати будуть використані виключно у зведеному вигляді)

https://forms.gle/pfVjwB5a1isz7ppJ7


ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації Стратегії сталого розвитку Обухівської громади до 2030 року

Обухівська міська рада розробляє Стратегічний план економічного розвитку міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди на період до 2030 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом її розробки є пропозиція з боку представників жителів Обухівської громади (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів місцевого розвитку на період до 2030 року і визначено джерела їх фінансування.

Читати детальніше


До 15 травня 2018 року триватиме збір проектних ідей до плану реалізації Стратегії розвитку міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди до 2030 року

Шановна Обухівська громадо!

Наприкінці вересня 2015 року Організацією Об’єднаних Націй затверджено нову Глобальну Стратегію Сталого Розвитку до 2030 року та схвалено 17 Цілей Сталого Розвитку (далі – ЦСР) й 169 завдань, які мають бути реалізовані всіма державами світу. Зазначені документи були підтримані 193 країнами-членами ООН, включаючи Україну.

Читати детальніше


Шановні мешканці міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди.

Обухівська міська рада приступила до розроблення Стратегічного плану економічного розвитку міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди до 2030 року. А тому, ми звертаємося до вас з проханням залучитися до визначення основних проблем, які на Вашу думку існують в Обухівській громаді, та перспектив розвитку громади на майбутнє. Також, просимо заповнити анкету щодо розробки Стратегічного плану розвитку міста Обухова та сіл міської ради: Таценки, Ленди до 2030 року (додаток 1) та надати проекти – ідеї розвитку міста та сіл міської ради: Таценки, Ленди до 2030 року (додаток 2).

Читати детальніше


Триває реалізація Стратегічного плану економічного розвитку міста Обухова до 2020 року

22 серпня 2017 року в сесійній залі міської ради відбулося засідання Комітету з управління впровадженням Стратегічного плану економічного розвитку міста Обухова на період до 2020 року.

Читати детальніше