1 | Клочко Сергій Миколайович | секретар Обухівської міської ради |
2 | Цельора Володимир Васильович | заступник Обухівського міського голови |
3 | Шевченко Антоніна Василівна | заступник Обухівського міського голови |
4 | Савенко Максим Миколайович | заступник Обухівського міського голови |
5 | Рогоза Віктор Іванович | керуючий справами виконавчого комітету Обухівської міської ради |
6 | Медвідчук Ніна Іванівна | Начальник фінансового управління Обухівської міської ради |
7 | Бабак Сергій Володимирович | пенсіонер, не працює |
8 | Богатиренко Сергій Михайлович | Красненський Перший сільський староста |
9 | Боднарчук Олександр Борисович | директор приватного підприємства «ВІТА» |
10 | Бойко Олександр Михайлович | Дерев’янський сільський староста |
11 | Воробець Любов Іванівна | генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Міський житловий центр» |
12 | Геращенко Володимир Миколайович | директор приватного підприємства фірми «ВІРА- ЄВРОЗАТИШОК» |
13 | Гуменюк Анатолій Євгенійович | Нещерівський сільський староста |
14 | Давітідзе Паата Гурамович | фізична особа підприємець |
15 | Дуля Олексій Олександрович | голова профспілкового комітету ПрАТ «Київський картонно – паперовий комбінат» |
16 | Задніпряна Тетяна Миколаївна | Германівський сільський староста |
17 | Кравченко Микола Янович | приватний підприємець |
18 | Кріпка Наталія Миколаївна | Долинянський сільський староста |
19 | Кур’ян Григорій Іванович | Краснослобідський сільський староста |
20 | Литвин Олена Петрівна | Деремезнянський сільський староста |
21 | Літовченко Людмила Василівна | Маловільшанський сільський староста |
22 | Манелюк Ігор Миколайович | адвокат, самозайнята особа |
23 | Марчук Костянтин Сергійович | приватний підприємець |
24 | Мишко Богдан Аркадійович | менеджер зі збуту групи компаній «Торговий дім» |
25 | Паєнко Сергій Васильович | фізична особа – підприємець, адвокат |
26 | Пацурина Григорій Петрович | директор ТОВ «Обухівське» |
27 | Полатьян Армен Олегович | генеральний директор приватного підприємства «Обухівміськвторресурси» |
28 | Семенюк Тамара Григорівна | Першотравенський сільський староста |
29 | Сторожик Геннадій Анатолійович | Семенівський сільський староста |
30 | Самофалова Жанна Анатоліївна | |
31 | Черевко Надія Миколаївна | Перегонівський сільський староста |
32 | Шевченко Вадим Іррізович | Григорівський сільський староста |