Купріянчик Аліна Ігорівна

445

Депутат міської ради VIII скликання​
Купріянчик Аліна Ігорівна

Контакти

Телефон:
073 001 16 06
E-mail:

Політична приналежність:
депутатська фракція Політичної партії «Слуга народу» у Обухівській міській раді

Прізвище, ім’я та по батькові: Купріянчик Аліна Ігорівна.
Число, місяць, рік народження: 30 листопада 1992 року.
Громадянство: України.
Відомості про освіту: вища освіта.
Володіння мовами:
українська (рідна)
російська (вільно)
англійська (В1 Intermediate)
німецька (А1 Beginner, Elementary)
Відомості про навчання:
2009-2015 – Національна академія внутрішніх справ (м. Київ). Магістр права (юрист).
2011-2013 – Національний університет оборони України ім. Івана Черняховського (м. Київ). Офіцер складу запасу (молодший лейтенант).
Досвід роботи:
2013-2014
ПАТ «ForwardBank»
фахівець по залученню клієнтів Північної регіональної дирекції Управління регіонального розвитку (активний та швидкий пошук клієнтів, оформлення кредитних договорів на відповідну продукцію).
2014-2015
Нотаріальна контора Обухівського районного нотаріального округу консультант (робота з громадянами, надання правової допомоги та нотаріальних послуг, написання всіх видів нотаріальних документів, комплексне ведення нотаріального діловодства відповідно до Інструкції Міністерства юстиції України).
2015 – по даний час
Верховна Рада України
помічник-консультант народного депутата України, робота прямо пов’язана з обов’язками/завданнями передбаченими у Положенні про помічника-консультанта народного депутата України, зокрема за час роботи виконувала наступні завдання:
1) робота з громадянами, органами державної влади та місцевого самоврядування, іноземними представниками (реєстрація вхідної та вихідної кореспонденції, надання відповідей та реагування по кожному зі звернень, організація зустрічей, ведення листування й телефонних розмов, тощо);
2) робота щодо організації й забезпечення міжнародних та регіональних поїздок (повна підтримка організаційних питань, які виникають при відрядженні депутата, узгодження маршруту, викупу квитків, бронювання готелю, замовлення трансферу, онлайн реєстрації на рейси, тощо);
3) робота із неприбутковими Громадськими організаціями (підготовка установчих документів ГО; реєстрація та перереєстрація Статутів ГО; подача звітності; тощо);
4) робота у міжфракційних депутатських об’єднаннях, зокрема МФО Рівні можливості, МФО ЄвроОптимісти, МФО Правозахисна Коаліція, МФО За Київ, МФО На ЧАСІ (забезпечення питань щодо підготовки документів на створення МФО; реалізація питань погоджених на засіданнях; розповсюдження інформації щодо мети та завдань МФО; підготовка відповідних звернень та інших документів у рамках МФО, тощо);
5) робота у Молодіжному крилі політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» (підготовка та проведення Установчого з’їзду Молодіжного крила ПП «Об’єднання «Самопоміч», на якому було створено МК; підготовка установчих документів МК; підготовка інших проміжних документів для належного функціонування МК, інше);
6) робота із соціальними сторінками (вебдизайн сторінки, підготовка та публікація постів, картинок, інфографіки, презентацій, тощо);
7) робота із робочим графіком депутата;
8) дизайн (вміння робити презентації, інфографіки, візитки, листівки, привітання, бланки, логотипи, тощо; вміння роботи із відео – їх обрізки, корегування інформації, доповнення формату, тощо);
9) законопроєктна діяльність (підготовка висновків з юридичним аналізом, підготовка пропозицій та поправок до законопроєктів, підготовка пакетів документів для реєстрації законопроєктів та ін.);
10) робота із документами громадянина України: внутрішніми та для виїзду за кордон (зміна прописки, заміна паспорта громадянина України на ID карту, подача документів на отримання біометричного закордонного паспорта, біометричного дипломатичного паспорта, отримання віз (американської, канадської, японської, шенген, тощо));
11) забезпечення кадрового резерву депутата (підготовка документів працівників на працевлаштування; здійснення та забезпечення офіційного оформлення працівників за строковим трудовим договором та на громадських засадах; здійснення відповідної процедури щодо звільнення працівників; подача щомісячних табелів робочого часу працівників; підготовка документів щодо зміни заробітних плат працівників; ведення фінансових питань; тощо);
12) підготовка та розповсюдження звітів про роботу депутата (оформлення їх в інфографіку, презентацію, картинку, тощо);
13) допомога при заповненні та подачі електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
з 27 листопада 2020 року – по даний час
депутат Обухівської міської ради Обухівського району Київської області (робота депутата відповідно до Конституції України, ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» та ін.).
Підвищення кваліфікації:
07-14 грудня 2015 року/м. Київ – тренінг з аналітичної підготовки законодавчої роботи Парламентського центру (Канада), в рамках проєкту «Посилення демократичного врядування в Україні підтримка ВРУ», (за підтримки Лабораторії законодавчих ініціатив та Парламентського центру (Канада).
10 лютого-08 квітня 2016 року/м. Київ – підвищення кваліфікації в Українській школі законотворчості Інституту законодавства ВРУ, за напрямком «Актуальні проблеми законодавчого процесу». Отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації.
05-10 вересня 2016 року/м. Вільнюс, Литва – навчальна поїздка для помічників народних депутатів щодо досвіду Сейму Литовської Республіки в контексті євроінтеграційного досвіду. Навчальні теми: прозорість парламентської діяльності, депутатська етика, тендери та закупівлі, аудит (за підтримки IRI/Міжнародний республіканський інститут).
08-09 липня 2017 року/м. Київ – курс по правах людини, який складався із 12 практичних лекцій по сімейному, трудовому, спадковому праву, захисту прав пацієнтів і прав споживачів, а також правам та обов’язкам у спілкуванні із працівниками поліції та СБУ і методам протидії корупції (за підтримки Школи юридичної грамотності).
22-24 лютого 2018 року/м. Київ – навчальна програма по ідеології та «базовій політиці» (організація кампаній) за підтримки Шведського політичного інституту поміркованої партії Швеції «JarlHarmalsonFoundation».
13 лютого-14 червня 2018 року/м. Київ – підвищення кваліфікації в Українській школі законотворчості Інституту законодавства ВРУ, за напрямком «Європейське парламентське право». Отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації.
19 грудня 2019 року/м. Київ – закінчення місячного навчання у Відкритому університеті реформ для помічників-консультантів народних депутатів України.
13-17 квітня 2020 року/онлайн – закінчення онлайн тренінгу «Діяльність народного депутата України та його команди. Виклики сьогодення» організований USAID Програма Рада та міжфракційним депутатським об’єднанням у Верховній Раді України «Рівні Можливості».
04-08 травня 2020 року/онлайн – закінчення онлайн тренінгу «Про ґендерну політику простою мовою або де криється ґендер у моїй роботі» організований міжфракційним депутатським об’єднанням у Верховній Раді України «Рівні Можливості».
23-25 вересня 2020 року/онлайн – закінчення онлайн тренінгу «Комунікації з повагою до гендерної рівності» організований міжфракційним депутатським об’єднанням у Верховній Раді України «Рівні Можливості».
27 жовтня-21 грудня 2020 року/онлайн – закінчення освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» в рамках проєкту ЄС-ПРООН з парламентської реформи.
Громадська діяльність:
до 2017
Залучення та активна робота до ряду проєктів у м. Обухів, Київська область:
1. «Подаруй дитині іграшку» – мета проєкту допомогти соціально незахищеним дітям відчути себе значущими. Так до Миколая було зібрано іграшки з місцевих мешканців для дітей спеціалізованого центру – інтернату, що знаходиться у с. Трипілля.
2. «Збірка віршів учнів Обухівщини» – мета проєкту допомогти реалізувати себе молодим і талановитим учням – поетам. Так було опрацьовано вірші та видано альманах з роботами учасників.
3. «Фестиваль Молоді та Спорту 2015» – мета події привести до ладу майданчик для дітей, підготувати локацію для фестивалю. Було пофарбовано інвентар, розроблено схему фестивалю та розклад фестивалю.
4. «Молодіжна хвиля Верхової ради» – мета полягає у зборі ініціативної групи молоді для реалізації проєктів покликаних на покращення рівня життя в місті та розв’язання соціальних проблем.
5. «Зроби місто квітучим 2020» – мета полягає у заохоченні на конкурсній основі мешканців будинків, та підприємців висадити рослини чим прикрасити місто та покращити якість повітря.
6. «Зроби будинок тим, хто його потребує 2020» – мета полягає в облаштуванні у місті будинків для вуличних котів та собак, які, мерзнуть зимою і страждають від спеки літом. Даний захід спрямований на те, щоб власним прикладом показати небайдужість до тварин. Було облаштовано близько 10 будинків.
2017-2018
Робота у складі молодіжного крила «Об’єднання «Самопоміч»:
Листопад 2017 – підготовка правовстановлюючих документів про утворення Молодіжного крила Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», співорганізатор першого установчого з’їзду у м. Харків.
Вересень 2018 – співорганізатор акції «Гречка вибере за тебе». Мета: молодь стурбована ситуацією, котра склалася із підкупом виборців, основною валютою котрого стала гречка. Молоді люди, з’їхалися з усієї країни до стін Парламенту, щоб консолідовано виявити свою позицію проти підкупу виборців та щоб засвідчити одностайність у дотриманні демократичних принципів виборчого процесу в Україні. Лозунг – Молодь не може більше мовчати!
Листопад 2018 – співорганізатор акції #MakeUkraineCleanAgain. У складі молодіжного крила «Об’єднання «Самопоміч» провели мовчазну акцію під стінами Парламенту, з метою привернення уваги Уряду та Парламенту до проблем екології та домогтися належної реалізації реформ в цій сфері.
2017-2020
Діяльність спрямована на благодійну допомогу дітям:
Грудень 2017, Січень 2018, Липень 2018, Грудень 2019 – Комунальний заклад Рокитнянської районної ради Київської області Рокитнянський районний дитячий будинок «Чебурашка» (відвідання дітей, організація розважальних програм та ігор, благодійна допомога – збір коштів та закупка одягу, взуття, іграшок, продуктів харчування, засобів гігієни, тощо).
Грудень 2018 – Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №5 ім. Я.П. Батюка, м. Київ (збір коштів та закупка 192 новорічних подарунки та різних розвиваючих ігор до Дня Святого Миколая).
Серпень 2020 – Святошинський дитячий будинок-інтернат (збір коштів та закупка допомоги для 145 хлопців з будинку-інтернат).
Жовтень 2020, Листопад 2020, Грудень 2020 – Дитячий будинок сімейного типу родини Моляр (с. Старі Безрадичі, Обухівський район, Київська область), (збір коштів та закупка допомоги для 10 дітей та 2 батьків).
2019-2021
Освітня діяльність:
1 – Лектор онлайн курсу Української академії онлайн освіти (запис п’яти лекцій для молоді щодо роботи помічника-консультанта народного депутата України).
2 – Лектор у Київській Академії Політичних Перспектив (читання лекцій з різних тем на чергових нових наборах студентів до Академії).
3 – Лектор у Школі помічника народного депутата (читання лекцій з різних тем на чергових нових наборах студентів до Школи).
4 – Засновник та лектор з березня 2020 року освітнього проєкту під назвою «онлайн курс індивідуального спілкування від Аліни Купріянчик» щодо роботи Верховної Ради України, народних депутатів України та їх команди. Мета онлайн курсу: передати власний досвід роботи на посаді помічника-консультанта народного депутата України, підвищити знання громадян, заохочувати їх до державних процесів, мотивувати до нових ідей і головне підвищити загальносуспільну свідомість та відповідальність громадян у їх ролі під час вирішення загально важливих питань країни. Вже проведено два навчальні набори.
5 – Лектор на молодіжній платформі YOUTH STAGE. Мета: підготовка активної молоді до суспільно корисної та ефективної роботи в країні.
Про мене:
Життєрадісна, комунікабельна, старанна, відповідальна, організована, активна, цілеспрямована, наполеглива, гнучка, дисциплінована. В роботі здатна швидко навчатися, завжди маю бажання працювати, стресостійка, маю вміння налагоджувати контакт із людьми, маю хороші управлінські навички.
Відомості про наявність чи відсутність судимості: судимість відсутня.
Сімейний стан: заміжня.
Адреса місця проживання: місто Обухів, Київська область.
Сторінка у Фейсбуці: https://www.facebook.com/linsichka/

вулиця: Київська – 162А, 162Б, 164, 172

Член комісії з гуманітарних питань

Останній четвер з 16:00 – 18:00

Адреса приймальні:
м. Обухів, вул. Київська, 117
Обухівський центр культури і дозвілля

  • Литвиненко Ольга Сергіївна
  • Поповіченко Олександр Михайлович
  • Кумейко Віталій Володимирович

Депутатський корпус