Цельора Володимир Васильович

460
Заступник Обухівського міського голови
Заступник міського голови
Цельора Володимир Васильович

Контакти

Телефон:
(04572) 5-02-64
E-mail:

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Організовує роботу з реалізації повноважень виконавчого комітету з питань адміністративно-територіального устрою, будівництва, містобудування та архітектури, регулювання земельних відносин, ведення земельно-кадастрової документації, моніторингу земель та землеустрою, охорони, реєстрації та використання пам’яток архітектури, охорони навколишнього середовища.

Підготовка планів використання природних ресурсів місцевого значення на відповідній території, вносить пропозиції щодо розміщення, спеціалізації та розвитку підприємств і організацій незалежно від форм власності.

Залучення на договірних засадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності до участі в комплексному соціально-економічному розвитку територіальної громади, координує цю роботу.

Розміщення на договірних засадах замовлень на виробництво продукції, виконання робіт (послуг), необхідних для територіальної громади, на підприємствах, в установах та організаціях.

Підготовка і внесення на розгляд ради пропозицій щодо встановлення ставки земельного податку, розмірів плати за користування природними ресурсами вилучення (викупу), а також надання під забудову та для інших потреб земель, що перебувають у власності територіальних громад; визначення в установленому порядку розмірів відшкодувань підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності за забруднення довкілля та інші екологічні збитки; встановлення платежів за користування комунальними та санітарними мережами відповідних населених пунктів.

Підготовка і внесення на розгляд ради пропозицій щодо прийняття рішень про організацію територій і об’єктів природно – заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні; внесення пропозицій до відповідних державних органів про оголошення природних та інших об’єктів, що мають екологічну, історичну, культурну на наукову цінність, пам’ятками природи, історії або культури, які охороняються законом.

Справляння плати за землю.

Здійснення контролю за додержанням земельного та природоохоронного законодавства, використанням і охороною земель, природних ресурсів загальнодержавного та місцевого значення, відтворенням лісів.

Організація реєстрації гаражних кооперативів, підготовка проектів рішень про організацію стоянок автомобільного транспорту, здійснення контролю за їх діяльністю відповідно до закону.

Погодження питань про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів загальнодержавного значення.

Вирішення земельних спорів у порядку, встановленому законодавством.

Визначення території для складування, зберігання або розміщення виробничих, побутових та інших відходів відповідно до законодавства.

Підготовка висновків щодо надання або вилучення земельних ділянок в установленому законом порядку.

Організація і здійснення землеустрою, погодження проектів землеустрою.

Здійснення контролю за впровадженням заходів, передбачених документацією із землеустрою.

Суміщає виконання обов’язків головного архітектора Обухівської міської територіальної громади та начальника відділу розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури виконавчого комітету Обухівської міської ради.

Керує роботою та контролює діяльність управління, відділів виконавчого комітету міської ради:
земельний відділ;
відділ природних ресурсів та охорони навколишнього середовища;
відділ розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури.
– відділу оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту;

Взаємодіє і сприяє діяльності виконавчого комітету з такими установам, організаціям та підприємствами міста:
– Обухівським районним управлінням ДСНС України в Київській області.

Керує роботою консультативних, дорадчих органів відповідно до розпорядчих документів.

Координує комісії міської ради з відповідних питань.

перший, третій четвер щомісяця з 09.00-12.00
Адреса: м.Обухів, вулиця Київська, 10 (кабінет № 8)