Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Голова КОДА Руслан Кравченко з нагоди Дня знань відвідав навчальні заклади Бучі та Ірпеня

З нагоди Дня знань голова Київської ОДА Руслан Кравченко відвідав навчальні заклади Київщини – Бучанський ліцей № 3 та Державний податковий університет в Ірпені.

«У Бучанському ліцеї № 3, проходячи повз першачків, не міг не помітити, що поки діти розгублені. Але мають величезний ентузіазм. Вони щасливі зібратися разом, вирушити в нову подорож навчання та відкриттів! Бучанська громада зробила все, щоб відновити навчальний заклад та організувати для дітей можливість отримувати знання офлайн. Дитинство – дорогоцінний час. Упевнений, що вчителі допоможуть їм не лише здобувати нові знання, а й дозволятимуть часом поєднувати освітній процес із можливістю трохи попустувати», – розповів Руслан Кравченко.

Голова КОДА також взяв участь у посвяті в першокурсники у Державному податковому університеті в Ірпені. Під час російської окупації деякі будівлі університету були значно пошкоджені. Але навчальний заклад попри це розпочав свою роботу.

«Незважаючи на виклики, пов’язані з війною, молодь реалізовує свої мрії та прагнення в економічній сфері. Бо це одна зі складових національної безпеки. Побачив цілеспрямованих і завзятих юнаків та дівчат. Вони рішуче налаштовані змінювати на краще цей світ. І вірять у Перемогу!» – додав Руслан Кравченко.

Він підкреслив, що свято з нагоди Дня знань стало можливим завдяки нашим військовим.

«Відбудова навчальних закладів Київщини – це черговий крок до повернення до нормального, мирного життя. Розпочинаючи новий навчальний рік, пам’ятаймо про жертви наших воїнів та відданість вчителів і батьків. Разом ми створюємо суспільство, де кожна дитина зможе здобути якісну освіту та побудувати світле майбутнє для себе і нашої країни», – наголосив Руслан Кравченко.

Коментарі