Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На Київщині знову зі світлом 47 000 родин, водоканал та хлібозавод в Іванкові: ДТЕК продовжує лагодити електроінфраструктуру на звільнених територіях області

15 квітня аварійні бригади енергетиків ДТЕК повернули світло для 47 338 родин в 27 населених пунктах Київській області, що були знеструмлені під час активних бойових дій. Також електромонтери відновили електропостачання водоканалу та хлібозаводу в смт Іванків. Енергетики продовжують лагодити мережі в селах та містах, звільнених Збройними силами України від російських окупантів і які вже розмінували українські військові.

Протягом 15 квітня електромонтерам ДТЕК вдалося відновити електропостачання для 47 338 родин в 25 населених пунктах Київської області. Зокрема, повністю відновили електропостачання у Вишгородському районі смт Іванків та у селах: Білий Берег, Станишівка, Воропаївка, Рокитна Слобода, Блідча, Коленці, Мала Макарівка, Шадолівка, Русаки.

Частково заживили села: Обуховичі, Шпилі, Богдани, Пилява, Овдієва Нива, Сухолуччя. У Фастівському районі світло повернули повністю у села: Тарасівка, Гатне, Боярка, Малютянка. У Бучанському районі знову зі світлом: Вишневе, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Крюківщина, Святопертівське, Стоянка, Дмитрівка. В Обухівському районі повністю заживили села Хотів та Лісники. Також частково вдалося відновити електропостачання в Броварському районі в селах: Гребельки, Жердова, Залісся, Богданівка.

Окрім того за минулу добу енергетики заживили водоканал та хлібозавод в смт Іванків.

Після відтиску нападу російських окупантів Збройними силами України та розмінування цих територій, енергетиків допустили до відновлення зруйнованих електромереж. Щоденно фахівці компанії обстежують лінії і поступово лагодять електроінфраструктуру в містах та селах.

Аварійні бригади ДТЕК продовжують відновлення електропостачання в населених пунктах Київщини, звільнених Збройними силами України від російських окупантів. Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини, Дніпропетровщини та Києва.

Бригади енергетиків приступають до роботи одразу після розмінування цих територій. В першу чергу фахівці компанії відновлюють високовольтні мережі 110-35 кВ, які забезпечують електропостачання населених пунктів. Після цього розпочинають відновлення розподільчих мереж 10-0,4 кВ, які живлять безпосередньо житлові будинки.

16 квітня енергетики ДТЕК планують виконувати роботи з відновлення електропостачання ще у 30 населених пунктах Броварського, Бучанського та Вишгородського районів.

Аварійні бригади енергетиків безперервно працюють вже 52 добу, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт компанії, соцмережі, кол-центр, чат-боти в Telegram та Viber, які можна знайти за назвою «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі