Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Енергетики відновлюють роботу зі зняття показів електролічильників

Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі відновлюють роботу щодо фіксації показів електролічильників у мешканців. Контрольні дані лічильника допомагають у коректному нарахуванні спожитої електроенергії, щоб клієнти отримували точні рахунки від постачальників. Роботи на Київщині планується розпочати з 18 квітня.

Війна в Україні змусила багатьох мешканців області покинути свої будинки, і вони не можуть передати фактичні покази лічильників. Через це компанія проводить розрахунок середніх показань згідно із щомісячним споживанням, що не завжди коректно. Тому фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі з 18 квітня відновили зняття контрольних показів у клієнтів. Це дозволить перевірити точність роботи приладів обліку та звірити покази для коректного нарахування спожитої енергії.

Безпосередньо в будинки та квартири контролери не заходитимуть. Роботи виконуватимуться виключно за лічильниками, розташованими у міжповерхових щитових, щитових на сходових клітках та опорах ліній електропередачі (для приватного сектора). Без дзвінків у квартири та будинки.

Як зрозуміти, що це працівник компанії?
• Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі здійснюють зняття контрольних показів лічильника виключно за наявності посвідчення працівника компанії. На першу вимогу він має пред’явити його клієнту.
• Техніки будуть одягнені у спецодяг із нанесеними логотипами ДТЕК.
• Фахівці оглядають лише лічильник, не пропонують жодних інших послуг та не приймають плату від клієнтів.
• Під час робіт працівник може заносити дані у смартфон або паперовий носій.

Компанія просить жителів області не перешкоджати роботі співробітників ДТЕК Київські регіональні електромережі та надавати їм доступ до лічильників.

З початку війни ремонтні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі переведені в аварійно-відновлювальний режим роботи та готові оперативно повертати світло під час відключень. У разі пошкоджень через бойові дії працівники мають спеціальні інструкції щодо роботи в кризових ситуаціях та забезпечені всім необхідним для відновлення роботи обладнання.

Використовуйте лише офіційні канали інформації та зберігайте спокій. Наші фахівці готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт компанії, соцмережі, кол-центр +38 (044)4590740, (067)4957040, (099)4957040, (093)4957040, чат-бот в Viber та Telegram, які можна знайти за назвою «ДТЕК Київські регіональні електромережі».

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.

Коментарі