Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Шановні представники молодіжних рад та центрів, громадських організацій дотичних до роботи з молоддю на території Обухівської міської ТГ!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ З МОЛОДДЮ.

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС «МОЛОДІЖНА СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ» ПРОДОВЖЕНО!!!

З 2017 року в Україні щороку проводиться конкурс, завдяки якому визначають найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.

Ініціаторами проведення є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

Метою конкурсу є узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обмін досвідом молодих людей із різних частин України, проведення тематичних заходів упродовж цілого року задля залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях.

Переможці попередніх років «МОЛОДІЖНА СТОЛИЦЯ УКРАЇНИ»:
2018 року – м. Львів
2019 року – м. Кам’янець-Подільський
2020 року – м. Тернопіль
2022 року – м. Острог

Усі, хто зацікавлений взяти участь у даній ініціативі та представити місто Обухів столицею молоді, просимо звертатися за поданими адресами і надсилати свої заявки.

Термін прийняття заявок продовжено до 31 грудня 2021 року:

у друкованому вигляді на адресу: Міністерство молоді та спорту України,
м. Київ, вул. Еспланадна, 42;

в електронному вигляді (скан-копія у форматі PDF): info@youthcapital.org.ua

З детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися на сайті Асоціації міст України: https://auc.org.ua/ або на сайті «Молодіжна столиця України»: http://youthcapital.org.ua/

За додатковою інформацією можна звернутися за тел.: (044) 284-30-26
Лілія Шкира, головна спеціалістка відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України.

Коментарі