Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Спеціалісти ДТЕК відновили електропостачання 105 населеним пунктам знеструмленим через негоду

Спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі продовжують ліквідувати наслідки негоди, що спричинила масові аварійні відключення. Бригади працювали всю ніч з 17 на 18 серпня, щоб відновити електропостачання в постраждалих від грози регіонах. Станом на 12.00 18 серпня фахівці відновили роботу 43 ліній і 1117 трансформаторних підстанцій. Електропостачання повернули у 42 населених пункти, що знеструмлювалися повністю та 63 — частково.

Ввечері 17 серпня в Київській області погіршились погодні умови. Шквальний вітер, зливи та грози призвели до знеструмлення 61 населеного пункту повністю та 109 — частково. Нині на 12.00 18 серпня знеструмленими залишаються 19 населених пунктів повністю та 46 — частково.

«ДТЕК надійна та відповідальна компанія, яка турбується про своїх клієнтів, тому ми направили всі сили та ресурси для боротьби зі стихією та повернення комфорту в кожну домівку нашого клієнта. Найбільше відключень відбулося у Васильківському, Макарівському, Іванківському і Києво-Святошинському енерговузлах. В аварійно-відновлювальних роботах наразі задіяні 60 бригад та 74 одиниці техніки. Роботи фахівців ускладнені несприятливими погодними умовами, втім там де це допустимо та безпечно для життя вони продовжують працювати над відновленням. Наразі через грозу та пориви вітру знеструмлені 35 ліній електропередачі 6-10 кВ, і 803 трансформаторні підстанції», — розповів генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

За прогнозами синоптиків пориви вітру до 20 метрів на секунду, зливи та грози протримаються і сьогодні 18 серпня. У зв’язку з ускладненням погодних умов аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі продовжують працювати у посиленому режимі 24/7, щоб якнайшвидше повернути світло в домівки клієнтів.

ДТЕК Київські регіональні електромережі підготував поради під час можливих масових відключень через негоду: інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі «Немає електроенергії?». Якщо ваша адреса там є, — спеціалісти вже знають про відключення і відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу — повідомте про відключення у зручний спосіб: через мобільний додаток «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market), чат-бот у Viber і Telegram або приватні повідомлення на сторінці ДТЕК Київські регіональні електромережі у Facebook.

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує також про необхідність дотримання правил електробезпеки: при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі; не наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8-12 метрів та ні в якому разі не торкатися його. При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор, — прохання повідомляти про це в кол-центр.

Коротке відео чому під час негоди часто вимикається світло,— можна дізнатися з відео #ПростоПроЕнергетику, в якому генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда надав відповіді на найпоширеніші причини.

Коментарі