Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Найшвидший темп приросту демонструє сплата податку на нерухомість, – Орест Вітик

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

У січні-лютому 2020 року до місцевих бюджетів від платників податків надійшло 2,6 млрд грн. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Орест Вітик. За наданою ним інформацією, темп приросту до фактичних надходжень відповідного періоду 2019 року складає 15% або 339,2 млн грн додаткових коштів.

Зокрема, Вітик підкреслив, що у розрізі основних платежів найшвидший темп приросту демонструє сплата податку на нерухомість. Так, станом на 1 березня 2020 року власники нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, сплатили 80,7 млн грн. Цей показник на 43% або 24 млн грн перевищує минулорічний.

Незмінним лідером за обсягом надходжень залишається податок на доходи фізичних осіб: за два місяці з доходів мешканців регіону до місцевих скарбниць сплачено 1,5 млрд грн із динамікою приросту 16% та додатковою сумою 209 млн грн.

Малий та середній бізнес забезпечили 546,7 млн грн єдиного податку, збільшивши відрахування на 11%, що у грошовому еквіваленті дорівнює майже 60 мільйонів гривень.

Землекористувачі забезпечили місцеві бюджети сумою у 252 мільйона гривень, що на 18% або 38,8 млн грн більше за минулорічний показник.

ГУ ДПС у Київській області

Коментарі