Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Економічне обгрунтування встановлення тарифів на комунальну послугу з поводження з побутовими відходами на території Обухівської міської ради ПП “Обухівміськвторресурси”

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Відповідно статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-ВР, Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189 – VІІІ, Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 р. за № 1010 підвищення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами зумовлено рядом факторів.

Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», ПП «Обухівміськвторресурси» доводить до відома споживачів  послуги з поводження з побутовими відходів в місті Обухів наступну інформацію.

1. Загальний розмір тарифу для кожного виду побутових відходів та його структура (планові витрати за елементами, прибуток, податок на додану вартість):

Читати детальніше

ЗАВАНТАЖИТИ (*pdf файл)

Коментарі