Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

За січень Обухівським управлінням сплачено до Зведеного бюджету понад 200 млн. гривень

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

За січень 2019 року до Державного бюджету України надійшло 99,7 млн гривень. В розрізі основних податків, це:
– 4,8 млн грн податку на прибуток;
– 66,4 млн грн податку на додану вартість;
– 21,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Місцеві бюджети протягом січня 2019 року отримали 103,9 млн гривень. Це на 16,2 млн грн більше відповідного періоду 2018 року.

За січень 2019 року Обухівським управлінням забезпечено до Зведеного бюджету України 203,6 мільйонів гривень. Порівнюючи цей показний з надходженнями січня 2018 року маємо збільшення на 50,4 мільйона гривень.

Також Обухівське управління нагадує, що з початку 2019 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2018 року.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, поштою або засобами електронного зв’язку.

Крім цього, з метою підвищення якості обслуговування платників податків та спрощення процедури подання податкової декларації, ДФС запроваджено новий сервіс в Електронному кабінеті платника. Він передбачає часткове автоматичне заповнення декларації про майновий стан та доходи на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб та відомостей про об’єкти нерухомого чи рухомого майна.

Начальник Обухівського управління
ГУ ДФС у Київській області                                                            Є. БЕРЕЗОВИЙ

Коментарі