Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Історична довідка

Постановою Верховної Ради України № 2488-VI від 10 липня 2010 року місто Обухів віднесено до категорії міст обласного значення. На четвертій сесії шостого скликання від 01 лютого 2011 року рішення № 47 відповідно до пункту 5 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» самостійним відділом був створений архівний відділ виконавчого комітету Обухівської міської ради. 09 грудня 2011 року архівний відділ виконавчого комітету Обухівської міської ради зареєстровано в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ). Архівний відділ виконавчого комітету Обухівської міської ради є виконавчим органом міської ради, утворюється Обухівською міською радою, підзвітний і підконтрольний раді, яка його утворила, підпорядкований її виконавчому комітету та міському голові, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади у галузі архівної справи і діловодства також підконтрольний відповідно Державному архіву області, Державному комітету архівів України в порядку, встановленому законом.

03 липня 2014 року виконавчим комітетом Обухівської міської ради прийнято рішення №720 “Про розміщення архівного відділу виконавчого комітету Обухівської міської ради у нежилому приміщенні за адресою: вулиця Каштанова,13-2 у місті Обухові”.

01 вересня 2015 року архівний відділ виконавчого комітету Обухівської міської ради переїхав в нове приміщення по вул. Каштанова, 13-2, міста Обухів.

24 червня 2016 року відбулося офіційне відкриття архівного відділу виконавчого комітету Обухівської міської ради. На відкритті були присутні заступник голови КОДА Михайло Царенко, директор Державного архіву Київської області Софія Каменєва, міський голова Олександр Левченко та колеги з 36 районів Київщини.

Архів оснащено охороною та пожежною сигналізацією, встановлена система автоматичного газового пожежогасіння. Придбано пересувні стелажі.

В архівному відділі зберігаються документи, які віднесені до Національного архівного фонду України (НАФ) та документи з особового складу ліквідованих підприємств, установ міста.

Станом на 1 січня 2020 року в архівному відділі налічується 112 фондів.
17 фондів в них 3084 одиниці зберігання документів НАФ та 95 фондів в них 4241 одиниця зберігання документів з кадрових питань (особового складу) ліквідованих підприємств міста.

В архівному відділі створена та працює експертна комісія.