Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Обухів спортивний

Фізичний розвиток завжди був пріоритетом в розвитку любого суспільства і саме спорт формував здорове та відповідальне суспільство. Нашому місту на цій ниві є чим пишатися, наші спортсмени займали та займають сходинки переможців не тільки на всеукраїнських змаганнях, але і ставали чемпіонами Європи та Світу. Титанічна праця тренерського складу та старанність молодих спортсменів дали свої плоди і завданням відділу молоді фізичної культури та спорту Виконавчого комітету Обухівської міської ради разом з КЗ Обухівської міської ради «Спорт для всіх» було і є сприяння, підтримка та розвиток існуючої тренерської бази, допомога та організація змагань, не тільки в місті Обухів.

Відкритий кубок міста Обухів з Кіокушин карате в РЦКіД

В 2017 році проаналізувавши звернення та пропозиції від тренерів та керівників секцій міста, Обухівським міським головою Левченком Олександром Миколайовичем було ініційовано створення комунального закладу Обухівської міської ради «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». До функціональних обов’язків якого було включено розширення та вдосконалення спортивної матеріальної та ресурсної бази міста, опікування спортивними клубами та секціями, залучення та впровадження нових секцій міста.

В період з 2016 року разом з збільшенням притоку молодих людей, які долучались до гуртків і секцій міста, відділу молоді фізичної культури та спорту та комунальний заклад «Спорт для всіх» почав збільшувати закупку інвентарю проаналізувавши заявки тренерського складу.

Набираючись досвіду наші спортсмени з року в рік почали показувати високі результати і займати призові місця, почали з’являтися нові види спорту в нашому місті.

На сьогоднішній день спортивне життя представлене такими видами спорту як: Таекво-до ІТФ тренер Ватрич Максим Михайлович, Вільною боротьбою тренери Гуральський Анатолій Анатолійович та Скалецький Олексій Васильович, Андреєв Ігор Сергійович; веслування на байдарці та каноє Семикіна Тетяна Георгіївна, Лисяний Юрій Анатолійович; бокс Касумов Гейбат Саді-огли; Кікбоксинг тренер Потебенько Віталій Мусійович, Плавання Карась Лілія Олександрівна, Іванова Елла Василівна; Шахи Рискаль Ігор Олегович, Зендокай карате Єлдінов Андрій Вікторович, Верещак Максим Ігорович; Кіокушинкай Карате До Васьківський Віталій Віталійович; змішані єдиноборства ММА Скіданов Олексій Геннадійович; футбол Мовчан Павло, Бардаков Дмитро, Сатко Валентин, Мозговий Віктор, Токаренко Максим; баскетбол баскетбол Титаренко Ілля, Юрінов Олексій, Кравець Максим, волейбол тренери Волошинівська Анна, Кияниця Тамара, Лазоренко Микола, Брусєнцова Ілона; Великого теніс Брусєнцов Артур, Бегишева Лілія; Тренерський склад інваспорт Орда Катерина, Пісков Юрій. Пауерліфтинг Мишко Богдан, Бойко Альбіна, Савченко Валентин.

«Вечір спортивної слави» РЦКіД

В зв’язку з збільшенням секцій та видів спорту почала вдосконалюватись та збільшуватись cпортивна інфраструктура міста ОМСК имені Володимира Мельника, 2 футбольних поля, 2 стадіони «Нива» та «Колос», спортивний зал по вулиці Каштановій 28, десять спортивних майданчиків, 5 тренажерних майданчиків та скейт парк також КЗ КОР та відділ активно сприяє в проведенні змагань та популяризації спорту серед школярів.

Розвиток сфери не можливий без тяжкої праці тренерів та спортсменів, які своєю стараністю змогли завоювати перші сходинки на чемпіонатах України, Європи та Світу в 2019 році, 53 спортсмени піднімали наш прапор, як переможці:

Алієв Ельвін – Чемпіон України та Європи з боксу.
Кубарський Ігор – Чемпіон України, Європи та Світу з кікбоксингу.
Коваленко Максим – Чемпіон України, Європи та Світу з кікбоксингу.
Качан Лев – Чемпіон України, Європи та Світу з кікбоксингу.
Крачун Альбіна – Чемпіон України, Європи з кікбоксингу.
Афанасьєв Владислав – Чемпіон України, з кікбоксингу.
Мілевський Денис – Чемпіон України, з кікбоксингу.
Цюкало Данило – Чемпіон України, з кікбоксингу.
Яценко Андрій – Чемпіон Європи, призер Світу з вільної боротьби.
Борута Олексій – Чемпіон Європи, призер Світу з вільної боротьби.

Клуб Кайрос та Скорпіон Зендокай каратє
Спасиба Владислав – Чемпіон Західної України, Чемпіон Центральної України, України.
Трегуб Назар – Чемпіон Західної України, Чемпіон Центральної України, України.
Рудик Анастасія – Чемпіон Західної України, Чемпіон Центральної України, України., Європи.
Клюквін Максим – Чемпіон Західної України, Чемпіон Центральної України, України.
Петрищенко Макар – Чемпіон Південної України.
Плотніцький Артем – Чемпіон Західної України, Чемпіон Центральної України, України.
Шевченко Денис – Чемпіон Європи.
Крамар Мар’яна – Чемпіон Центральної України 2019 р.
Крамар Марк – Чемпіон Європи 2019 р.
Білявський Олександр – Чемпіон Центральної України 2019 р.
Пирогова Олександра – Чемпіон Центральної України 2019 р.
Качай Олександр – Чемпіон Центральної України 2019 р.
Софія Олексій – чемпіонка України з професійного карате, срібна призерка міжнародних змагань з бразильського джиу-джитсу, призерка обласних змагань з ММА.
Олег Черняєв – срібний призер чемпіонату України з бойового самбо, чемпіон України з професійного карате, чемпіон Київської області з кікбоксингу.
Данило Муратов – срібний призер чемпіонату України з бойового самбо, чемпіон Київської області з кікбоксингу, срібний призер чемпіонату України з професійного карате.
Глєб Степаненко – чемпіон України з професійного карате, призер міжнародних змагань з бразильського джиу-джитсу, чемпіон Київської області з кікбоксингу, призер обласних змагань з ММА.
Юрій Шпак – срібний призер Кубку Заходу з ММА, чемпіон Одеської області з ММА, призер чемпіонату України з професійного карате.
Семикін Іван – чемпіон Світу з Веслування на байдарці.
Кузьмін Данило – чемпіон Світу з Веслування на байдарці.
Бугайов Дмитро – призер міжнародних змагань з веслування на байдарці.
Юркевич Анастасія – призер міжнародних змагань з веслування на байдарці.
Платаш Даніїл – призер міжнародних змагань з веслування на байдарці.
Капітоненко Дмитро (клуб «F1») – чемпіон і рекордсмен України з пауерліфтингу серед юнаків і чоловіків, тренується самостійно.
Єльський Максим (клуб «F1») – чемпіон Європи і Світу з жиму лежачи за версією федерації UPC.
Гавриленко Ольга (клуб «Феромон») – чемпіонка України з пауерліфтингу серед жінок.
Руцька Дарія (клуб «Феромон») – чемпіонка і рекордсменка України з пауерліфтингу серед дівчат.
Кірейчук Назарій (клуб «Аякс») – чемпіон і рекордсмен України з пауерліфтингу серед юнаків.
Бєлих Дмитро (клуб «Аякс») – чемпіон і рекордсмен України з пауерліфтингу серед чоловіків і ветеранів, тренери Альбіна Бойко та Мишко Аркадій.
Степанова Уляна – Чемпіонка України, срібна призерка Європи з теквондо.
Овдієнко Станіслав – срібний призер в спарингу та чемпіонат України у формальних вправах з теквондо.
Шейко Аліна – Бронзова призерка України, Європи з теквондо.
Блізніченка Нікіта – Бронзовий призер Європи з теквондо.
Салій Владислав – Бронзовий призер України, Європи з теквондо.
Гетьман Артем – Срібний призер України, чемпіон Європи з теквондо.
Савельєв Павло – призер України, чемпіон Європи з теквондо.
Ременюк Микола – бронзовий призер Європи з теквондо.
Гайдукевич Софія – Чемпіонка України з спарингу, срібна призерка формальні вправиз теквондо.
Ременюк Олександр – Призер Європи з теквондо.
Бунтовська Анастасія – майстер спорту, чемпіон України.
Дробнов Едуард – чемпіон та срібний призер з легкої атлетики Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе». Срібний призер з стрибків у довжину.
Олексієнко Катерина – чемпіонка з легкої атлетики Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе». Стрибки у довжину.
Цицеєва Каріна – чемпіонка з плавання Всеукраїнської спартакіади «Повір у себеДіденко Максим бронзовий призер Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з плавання.

Відкритий чемпіонат міста Обухів з боксу

 

Кубок міста Обухів з футболу на ОМСК ім. Мельника

Обухівщина завжди була гостинною землею, щорічними стали обласні, всеукраїнські та міжнародні змагання.

Міжнародний турнір з Боксу, міжнародний турнір з футболу пам’яті Віктора Баннікова, Кубок України з Зендокай каратє, кубок України з Теквандо ІТФ, чемпіонати області з кікбоксингу, Чемпіонат області з футболу, обласні змагання з плавання, чемпіонат України з жиму лежачи та окремих вправ поуерліфтингу, обласний чемпіонат з змішаних єдинобрств ММА, обласні змагання з настільного тенісу, плавання, шахів, шашок, дартцу та легкої атлетики інваспорт.

Відритий кубок міста Обухів з Зендокай карате

 

Показовий виступ секції Теквондо
Турнір міста Обухів з спортивної риболовлі інфаспорт

В місті стрімко розвивається молодіжний рух та військово – патріотичне виховання. За період 2016-2019 рр було проведено тренінги , семінари, вишколи, міські та районні етапи теренової гри «Сокіл Джура», проведено два військово патріотичних таборування «Обухівська січ». Кращі представники міста представляють наш край на обласних та всеукраїнських заходах.

Щорічно відбуваються молодіжні заходи, де молодь міста може презентувати свої творчі вміння, побачити друзів та відпочити на різноманітних локаціях. Найбільшими заходами є «День молоді», «Молодь Fest», «Вечір спортивної слави».

Історичний тренінг в рамках циклу тренінгів «Школа патріота»
Військово патріотичний клуб «Миротворець» під час проходження колони на день міста Обухів

Серія тренінгів для молоді міста Обухів «Школа лідера»
Нагородження активної молоді на святкуванні «Дня молоді»