Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Офіційна інформація

Сучасний Обухів – місто обласного значення із стабільним соціальним та економічним розвитком, з достатньою промисловістю, будівельною і транспортною базою, житлово-комунальним господарством, фінансово-кредитними установами, розвинутою мережею підприємств торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування. У місті створені та функціонують сучасні засоби зв’язку, місцеве кабельне телебачення. Розвиток малого та середнього бізнесу впливає на зростання надходжень до міського бюджету.

Місто розташоване у центральній частині України – 45 км на південь від міста Києва і належить до групи інвестиційно-привабливих міст України.

Статус «міста» Обухів отримав у 1979 році.

Щорічно в третю неділю вересня святкується День міста.

З липня 2010 року Обухів віднесено до міст обласного значення.

В рамках реформи децентралізації була утворена Обухівська міська територіальна громада з центром у м. Обухів, до якої увійшло 25 населених пунктів Обухівського району. Наразі на території громади створено 13 старостинських округів.

Чисельність населення складає 46089 осіб. Загальна площа становить 39293,9 га.

Інвестиційний клімат приваблює низкою факторів, а саме:
– близькістю до м. Києва, з яким історично склалися і розвиваються тісні виробничі та науково-технічні зв’язки;
– розвинутою інженерно-транспортною інфраструктурою;
– розвинутим промисловим комплексом, здатним виготовляти конкурентоспроможну продукцію;
– розгалуженою мережею фінансово-кредитних установ.

Місто має достатній людський потенціал.

Економіка міста об’єднує галузі промисловості, пріоритетними з яких є: виробництво харчових продуктів, виробництво паперу та паперових виробів, виробництво хімічних речовин та хімічної продукції, виробництво іншої неметалевої продукції (будівельні матеріали) та інші.

Динамічно розвивається малий та середній бізнес міста. На 01.01.2021 рік у місті зареєстровано 4635 суб’єктів малого та середнього підприємництва, в тому числі юридичних осіб – 1978, фізичних 2657, які сьогодні виробляють товарів, робіт і послуг на суму більше 1692,88 млн. гривень.

Зусилля міської влади спрямовані на реалізацію заходів Стратегії сталого розвитку Обухівської територіальної громади до 2030 року з метою розв’язання соціальних проблем та загального підвищення добробуту мешканців Обухова та сіл міської ради.


Загальні відомості про місто Обухів