Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Навчання з питань цивільного захисту

Організація функціонального навчання та спеціальної підготовки слухачів за державним замовленням та за контрактом

Функціональне навчання та спеціальна підготовка осіб керівного складу та фахівців органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів об’єднаних територіальних громад проводиться відповідно до державного замовлення за рахунок коштів державного бюджету, передбачених для фінансування ДСНС.

Функціональне навчання та спеціальна підготовка осіб керівного складу та фахівців підприємств, установ та організацій державної, комунальної та приватної форми власності проводиться за контрактом (договором) за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

План комплектування на рік складається на підставі надісланих заявок на навчання за державним замовленням та за контрактом (договором) органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та підприємств, установ, організацій.

Потреба у навчанні керівного складу та фахівців визначається місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування з урахуванням відомостей щодо обліку осіб, які зобов’язані проходити функціональне навчання, що ведеться ними, а також середньорічного прогнозу обсягу проходження навчання з питань цивільного захисту.

Заявки на функціональне навчання та спеціальну підготовку складають підрозділи (посадові особи) з питань цивільного захисту місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій на підставі потреби у навчанні і надсилають їх до Центру.

У випадках, коли підприємства, установи та організації не включені до плану комплектування, заявки на укладення контрактів (договорів) подаються до Центру.

Заявка подається на бланках підприємства, установи, організацій, де зазначається кількість та категорії осіб, які підлягають навчанню, повна назва підприємства, установи та організації з її поштовою, електронною адресами та телефонами, а також гарантія щодо оплати.

Заявки для проведення навчання подаються факсом або електронною поштою. Оригінали заявок поштою або уповноваженим представником.

Після отримання заявки в Центрі складається контракт (договір) та акт виконаних робіт в двох примірниках, рахунок, які передаються поштою, за необхідності електронною поштою або уповноваженому представнику підприємства, установи чи організації для проведення оплати.

Після оплати виданого рахунку (акта виконаних робіт) уповноважений представник підприємства, установи чи організації уточнює терміни та місце проведення занять.

По закінченню занять видається посвідчення встановленого зразку та проводиться обмін необхідними бухгалтерськими документами.

Звертаємо увагу керівників підприємств, установ та організацій на те, що Навчально-методичний центр внесений до реєстру неприбуткових організацій.

Адреса бухгалтерії Центру – 08162 Київська обл., К-Святошинський р-н, смт. Чабани, вул. Машинобудівників 14, тел./факс +38 (044) 379-01-53, е-mail: nmc.kyivobl@dsns.gov.ua;

Адреси місць проведення занять:
– Київська обл. м. Бровари, вул. Олімпійська 1а, тел. +38 (04594) 6-66-26;
(Їхати від ст. метро Лісова маршрутними автобусами № 327, 706 до зупинки «Берізка» або № 411 до зупинки «ВВ»;
– Київська обл. м. Біла Церква, вул. Леваневського, 157, тел. +38 (04563) 7-92-52.