Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Обухівський район на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») гідно представляв рій «Браття козаки» академічного ліцею №3 міста Обухова під керівництвом виховників Олени Павліченко та Тетяни Гудошникової

Протягом трьох днів юні джури разом із командами з усієї Київщини проходили насичену програму випробувань, демонстрували знання, витривалість, командний дух та справжню любов до України. Учасники змагалися у військово-патріотичних, спортивних і туристичних конкурсах, опановували навички тактичної медицини, орієнтування на місцевості, стрільби, рятувальної справи та долали смуги перешкод.

Військовослужбовці та рятувальники провели практичні заняття й майстер-класи, що допомогло молоді здобути корисні знання, сформувати відповідальність, дисципліну та готовність діяти у складних ситуаціях.

Щиро вітаємо наших джур і їхніх наставників з гідним виступом. Пишаємось молоддю Обухівської громади, яка зростає сильними, свідомими та небайдужими громадянами України.