Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ПРЕДСТАВНИКИ МІСЬКОЇ РАДИ ПЕРЕВІРИЛИ ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ ОБУХІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Робоча група з представників виконавчого комітету Обухівської міської ради зробила обстеження Пунктів Незламності на території громади.

Важливість функціонування таких стаціонарних пунктів важко переоцінити, адже саме під час тривалих відключень електроенергії, саме тут можна підзарядити свої гаджети та працювати й навчатися.

Для цього звичайно потрібні необхідні умови та технічне забезпечення інтернету.

Саме ці основні моменти були сьогодні під пильною увагою перевіряючих.

Загалом на території громади створено 6 таких Пунктів Незламності. Перевірені були практично усі. Вони готові приймати людей у разі тривалого відключення електроенергії. Наголошуємо, що ці пункти є місцями для користування інтернетом у разі необхідної потреби та для заряджання гаджетів. Просимо не плутати з тимчасовими укриттями, де умови та тривалість перебування інші.

Робочою групою були сформовані деякі зауваження технічного та організаційного характеру, які в скорому часі будуть опрацьовані та усунені.

Додамо, що для детального ознайомлення з розташуванням даних об’єктів ви можете скористатися інтерактивною мапою на офіційному сайті Обухівської міської ради в розділі Цивільний захист.