Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Секретар міської ради Лариса Ільєнко побувала з робочим візитом на ПрАТ ККПК

Лариса Ільєнко, секретар Обухівської міської ради, здійснила робочий візит до Київського КПК для обговорення важливих питань співпраці між міською владою та підприємством.

Під час зустрічі було приділено особливу увагу важливості партнерства між містом та комбінатом, яке має ключове значення для розвитку громади.

Однією з головних тем обговорення стали тарифи на сезон 2024-2025 років. Враховуючи актуальність питання енергозабезпечення, сторони детально обговорили можливі варіанти співпраці.

Лариса Ільєнко відзначила високий рівень соціальної відповідальності ККПК та наголосила на важливості подальшої взаємодії між міською владою та підприємством для досягнення спільних цілей.

“До складу Обухівської міської територіальної громади входить 25 населених пунктів: 24 села та місто Обухів. Загальна кількість населення на сьогодні становить понад 50 тис. осіб, з яких більше 2 тис. працюють на Київському картонно-паперовому комбінаті. За результатами минулого року третину кошторису нашої громади склали податки, перераховані ККПК” – зазначила Лариса Ільєнко.

Представники комбінату, у свою чергу, підтвердили свою готовність до подальшої співпраці. Ця зустріч стала черговим кроком у зміцненні відносин між міською владою та Київським картонно-паперовим комбінатом, що є важливим для забезпечення сталого розвитку регіону та підвищення якості життя його мешканців.

За інформацією Київського картонно-паперового комбінату

Коментарі