Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДТЕК Київські регіональні електромережі забезпечить світлом заклади освіти на період проведення НМТ

ДТЕК Київські регіональні електромережі, у співпраці з обласною й міською владою, Міністерством освіти та науки України, забезпечить світлом заклади освіти Київської області, де організовані пункти Національного мультипредметного тестування (НМТ), якщо не виникне нових критичних ситуацій в енергосистемі. Енергетики навіть за таких складних умов докладають зусиль, аби школярі могли скласти важливі для їх вступу іспити.

Для шкіл та внз Київської області, де проходять тестування, тимчасово скасовані стабілізаційні відключення по 21 червня включно у період з 08:00 до 17:00. Це дозволить майбутнім абітурієнтам без додаткових хвилювань скласти тести. В інший час доби умови електропостачання цих закладів лишатимуться такими ж, як і в усіх наших клієнтів – відповідно до їхніх графіків відключень.

Нагадаємо, через постійні пошкодження росією енергоінфраструктури та, як наслідок, росту дефіциту електроенергії з 14 травня в усій країні, зокрема і в Київській області, застосовуються обмеження електропостачання за командою НЕК «Укренерго». Це потрібно, щоб уникнути аварій в мережі через перевантаження.

Енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі працюють 24/7, щоб у кожній домівці області було світло.

Світло обов’язково переможе темряву! Вірте в енергетиків!

Коментарі