Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

За вихідні енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі повернули світло в домівки 82 тисяч родин, знеструмленим через негоду

Грозовий фронт із сильним дощем і шквальним вітром, що накрив Київщину з вечора 1 червня, і тривав протягом доби 2 червня, призвів до масового падіння дерев та обривів ліній електропередачі. Протягом суботи та неділі енергетики відновили роботу близько 100 ліній.

Залишаються на 9 ранку ще знеструмленими 14 ліній і 276 трансформаторних підстанцій. Найбільш постраждалі від негоди регіони – Бучанський, Фастівський, Обухівський та Вишгородський. Без світла ще 11 388 родин.

Ускладнюють роботи підтоплення трас ліній електропередачі та дерева, що впали на проводи. Це заважає швидкому доступу до місця аварій.

Наші фахівці продовжують працювати безперервно, щоб оперативно відремонтувати всі знеструмлені лінії та повернути світло в домівки клієнтів.

Сьогодні енергетики мають завершити роботи на лініях 10 кВ, після чого перейдуть до відновлень на лініях 0,4 кВ та точкових заявок.

Синоптики прогнозують сьогодні також грозу із вітром та сильним дощем, тому енергетики продовжують роботу у посиленому режимі та готові до ліквідації аварій у разі їх виникнення.

Нагадаємо також, що в Київській області, за розпорядженням НЕК Укренерго, 3 червня протягом всієї доби діють стабілізаційні відключення світла за графіками.

Дізнатися про причини відключення світла і терміни його відновлення можна через чат-бот у Viber та Telegram, а також на сайті компанії у розділі «Відсутня електроенергія».

Енергетики всієї країни працюють 24/7, щоб повернути світло в оселі українців.

Вірте в енергетиків!

Коментарі