Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Руслан Кравченко: КОВА та правоохоронці постійно контролюють ефективність використання коштів на будівництві фортифікацій

Київська обласна військова адміністрація спільно з правоохоронними органами тримають на постійному контролі прозорість будівництва фортифікаційних споруд, а також ефективне використання коштів на ці цілі. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

«Будівництво кожної з військово-інженерних споруд та ліній невибухових загороджень здійснюється під безпосереднім керівництвом військового командування у тісній щоденній взаємодії, на визначених командуванням локаціях та рубежах оборони. Це питання також постійно розглядаємо на засіданнях робочої групи «Прозорість та підзвітність» за участі правоохоронців та підрядників», – зазначив він.

Начальник КОВА підкреслив, що використання державних коштів на будівництво споруд постійно перевіряють СБУ, ДБР та НАБУ. В рамках перевірок Київська ОВА надає правоохоронцям усі необхідні документи та доступ до об’єктів будівництва.

«Забезпечення прозорості та підзвітності всіх етапів – моя принципова позиція. Крім цього, за ходом будівництва здійснюють технічний нагляд представники Київського науково-дослідного інституту судових експертиз. Вся проєктно-кошторисна документація пройшла перевірку в КНДІСЕ. По проєктно-кошторисній документації видані експертні звіти», – додав він.

Руслан Кравченко також додав, що акти виконаних робіт з будівництва фортифікаційних споруд будуть закриватися лише після проведення будівельно-технічної експертизи державними експертами КНДІСЕ.

«Контроль за процесом продовжимо і надалі. Найближчим часом відбудеться ще одне засідання групи «Прозорість та підзвітність». Розглянемо всі проблемні питання. Будівництво фортифікацій – важливе безпекове питання, від якого залежать як життя військових, так і цивільних», – наголосив начальник Київської ОВА.

Коментарі