Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Руслан Кравченко: на Київщині стартував обласний етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч

На Київщині стартував четвертий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. 49 команд змагатимуться на рівні області у 5 видах спорту.

Баскетбол, волейбол, футзал, черліденг та спортивне орієнтування. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

«Перші обласні змагання – з баскетболу. За звання найкращих та вихід на новий рівень змагалися 7 команд юнаків. Це команди з усіх районів Київщини», – розповів Руслан Кравченко.

Зокрема:

  • Білоцерківський район – Білоцерківський ліцей іноземних мов-гімназія № 9 «BilaBasket»
  • Бориспільський район – Переяславський ліцей імені Володимира Мономаха «Нескорені переяславці»
  • Броварський район – Броварський ліцей № 4 ім. С.І. Олійника «Броварські соколики»
  • Бучанський район – Вишнівський академічний ліцей № 1 «Вулкан»
  • Вишгородський район – Іванківський ліцей №2 «Іванківські Джмелі»
  • Обухівський район – Академічний ліцей № 2 м. Українка «Стугна баскет»
  • Фастівський район – Боярській академічний ліцей «Гармонія» команда «Тейваз»

«Сьогодні також представили спортивний талісман Київщини. Більшість тих, хто взяв участь у голосуванні, вирішили, що надихати дітей має Єнот. До речі, він з перших хвилин змагань підтримував команди-учасників у нелегкій боротьбі. Буде підбадьорювати дітей і надалі», – додав Руслан Кравченко.

Начальник КОВА наголосив, що пишається дітьми, їх завзяттям та прагненням до перемоги. Він впевнений, що команди з Київщини гідно представлять нашу область у фіналі, який відбудеться влітку.

Руслан Кравченко також подякував українським військовим за захист України та можливість проводити такі масштабні заходи.

Учасників змагань також підтримали Володимир Товкис – обласний амбасадор, ветеран війни, Переможець «Ігор нескорених», В’ячеслав Отрішко – районний амбасадор проєкту, Артем Швець – майстер спорту України, гравець національної збірної команди України з баскетболу (2006-2013 р.), Михайло Пилипчук – районний амбасадор проєкту, Віталій Лебединцев – заслужений тренер України, тренер національної збірної команди України з баскетболу.

Коментарі