Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Відбудова Київщини: в Ірпені триває ремонт багатоповерхівки на Гостомельському шосе, 22

В Ірпені на Гостомельському шосе, 22 триває капітальний ремонт житлового чотириповерхового будинку з мансардним поверхом. До війни у 40 квартирах тут мешкало понад 100 осіб. Будинок відновлюють коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Житлову багатоповерхівку було пошкоджено на початку повномасштабного вторгнення російських військ на Київщину. У будівлі були вибиті вікна та двері, пошкоджено перекриття та фасад. Крім того, з ладу вийшли інженерні мережі та комунікації. Окремі квартири стали непридатними для проживання.

Відновлювальні роботи стартували восени 2023 року. Першочергово фахівці демонтували зруйновані елементи будівлі. Після чого виконали роботи з відновлення опорних конструкцій, внутрішніх перегородок та покрівлі. Згодом розпочали утеплення фасаду.

Наразі фахівці завершують облицювання зовнішніх стін. Також на завершальному етапі ремонт даху — будівельники облаштовують підшивку, встановлюють огорожу на покрівлі та водостічну систему. Паралельно підрядник працює над відновленням електричних мереж та монтажем електричних щитків. Додатково тривають роботи із заміни пошкоджених вікон та дверей.

Також проєктом передбачено виконати опорядження місць загального користування та квартир. Крім того, у пошкоджених квартирах влаштують внутрішні електричні мережі, водопостачання й опалення.

Коментарі