Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Чому не можна спалювати сухостій поблизу енергооб’єктів, — розповідає ДТЕК Київські регіональні електромережі

Щороку навесні мешканці області розпочинають сезон паління листя, сухої трави та гілок. Нерідко такі загоряння можуть призвести не тільки до вигоряння землі та дерев, а й до знеструмлення цілих населених пунктів і підприємств. ДТЕК Київські регіональні електромережі закликає мешканців області бути особливо обережними та дав 5 порад з електробезпеки поблизу енергооб’єктів.

Спалювання старої трави, бур’янів і гілок, необережне поводження з вогнем є дуже небезпечним. У суху та вітряну погоду істотно підвищується ризик загорянь і великих пожеж. Крім того, розведення вогню поблизу ліній електропередачі може викликати пошкодження та відключення в електричних мережах.

«ДТЕК Київські регіональні електромережі — основа і підтримка для нормального життя країни та українців. Причиною більшості пожеж стає неконтрольоване займання сухого листя та трави. Тож ми закликаємо мешканців області відмовитись від паління сухої трави та дотримуватись правил пожежної безпеки поблизу енергооб’єктів. Пам’ятайте, що ваші необережні дії можуть призвести не просто до пошкодження електрообладнання, а й поставити під загрозу життя людей, які знаходяться поблизу електроустановок», — зазначив Віталій Шайда, генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Для електромереж особливу загрозу несуть, як низові пожежі, так і верхові. Під час низової пожежі відбувається загоряння стовбуру дерева біля коріння, що призводить до падіння дерев на проводи, при верховій пожежі, від великої температури відбувається плавлення проводу та його перегоряння.

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує 5 простих правил, які варто пам’ятати:
1. Обережно з вогнем: не розводьте багаття поблизу ліній електропередачі та електроустановок.
2. Стежте за безпекою: не наближайтеся до енергообладнання та не втручайтеся в їх роботу.
3. Тримайтесь дистанції: під час сильного вітру уникайте знаходження біля ліній електропередачі. У разі виявлення обірваного проводу тримайтеся на відстані 8-12 метрів.
4. Не ремонтуйте самостійно: при відключенні світла звертайтеся до фахівців. Якщо світло зникло у квартирі або будинку, — зверніться до електрика, що обслуговує ваш будинок. Якщо немає світла на всій вулиці — зверніться до ДТЕК Київські регіональні електромережі.
5. Повідомляйте про небезпеку: якщо ви побачили пошкодження на електрообладнанні, відкриті дверей електроустановок, то негайно повідомте компанію. Зателефонуйте до нашого контакт-центру за номерами: для стаціонарних телефонів (044)4590740, для мобільних телефонів 38 (067/099/093) 495 70 40.

Коментарі