Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Захищаємо екологію попри війну: понад 200 тонн відходів ДТЕК Київські регіональні електромережі минулоріч отримали друге життя

В ДТЕК Київські регіональні електромережі працює ефективна система поводження з відходами. Вона побудована на принципах циркулярної економіки й лише минулого року допомогла передати на переробку для повторного використання понад 200 тонн різного роду відходів. Навіть в умовах війни компанія продовжує втілювати в життя екологічні ініціативи відповідно до принципів Сталого розвитку, піклуючись про довкілля.

Минулого року ДТЕК Київські регіональні електромережі відправив на переробку для повторного використання 227 тонн відходів. Це зокрема залізобетонні опори, використані шини, скло, пластик тощо.

«Наша компанія не стоїть осторонь глобальних процесів. Попри війну, продовжує втілювати принципи циркулярної економіки, зокрема, в частині поводження з відходами. Збираємо окремо, зберігаємо в спеціальних умовах та відправляємо на повторну переробку та використання. Завдяки цьому, за останні три роки друге життя отримали майже 2 тисячі тонн виробничих відходів. Наприклад, 1331 тонн залізобетонних опор були використані у будівництві та для виробництва вторинного щебню»,зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Для роздільного збору відходів в ОСР використовуються 340 промаркованих ємностей (контейнерів). Усе організовано таким чином, щоб унеможливити негативний вплив на довкілля та максимально спрямовувати відходи на переробку та повторне використання.

Співробітники ОСР проходять регулярне навчання правильному роздільному збиранню відходів та заохочуються до такого образу життя не тільки на роботі, але й вдома.

Також ДТЕК Київські регіональні електромережі підтримує громадські екологічні ініціативи. Наприклад, проєкт «Дорогоцінний пластик». В 2023 році завдяки цьому були зібрані та передані для використання 134,5 кг пластику – це 91 кг демонтованої мнемосхеми в диспетчерському пункті, корпуси від непридатного обладнання, каски тощо та 43,5 кг полімерних кришечок.

Коментарі