Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Спалювання сухого листя і трави – ЗАБОРОНЕНО ЗАКОНОМ!

Ще 17 березня 2021 року набрав чинності Закон України про посилення відповідальності за спалювання сухої трави, поживних залишків, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах та поза їх межами, яким були внесені зміни до ст. 77 та 771 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тож такі правопорушення тягнуть за собою накладення штрафу: на громадян від 3060 грн. до 6120 грн., на посадових осіб від 15300 грн до 21420 грн.

А 3 березня 2022 р. внесено зміни до Кримінального кодексу України, які посилюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану.

Зокрема, у статті 113 «Диверсія» до переліку злочинів додано також навмисні підпали, зокрема й сухої рослинності. Для порушників передбачено покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до всіх без винятку – не створюйте додаткових надзвичайних ситуацій. Бережіть довкілля! Будьте відповідальними!

НЕ СПАЛЮЙТЕ УКРАЇНУ!

Коментарі