Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Бережіть екосистеми від пожеж – дотримуйтеся правил пожежної безпеки!

З метою недопущення торф’яних пожеж та пожеж в природних екосистемах на території Обухівського району, Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області закликає вас не допускати спалювання сухостою на полях та присадибних ділянках, підпалів сухої рослинності, лісових насаджень.

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження.

Пам’ятайте, наслідком таких дій є не лише шкода довкіллю, яка карається законом, але й травмування або смерть людей.

Випалювання сухої трави та очерету може призвести до масштабних пожеж, завдати непомірних збитків природі. Трагічними наслідки можуть бути й для людей – вогонь з відкритої території перекидається на присадибні ділянки, будинки. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у літній період.

Щоб уникнути пожежі в екосистемах, забороняється:
– створювати смітники та спалювати відходи;
– розводити багаття у лісі та лісопосадках;
– палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки;
– залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
– спалювати стерню та рослинні залишки на сільськогосподарських полях;
– дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.

Особливо суворо необхідно дотримуватися правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Зверніть увагу, якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків!

Коментарі