Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Уряд виділив додатково 5,6 млрд грн на зміцнення оборонних рубежів, — Денис Шмигаль

На зведення надійних фортифікацій цього року Урядом вже виділено 20 млрд грн. Під час засідання 2 квітня Кабінет Міністрів виділив додаткові 5,6 млрд грн. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«З них 1,1 млрд грн для зведення фортифікацій в Донецькій області, понад 1 млрд грн — для Запорізької області, 1,5 млрд грн для Сумщини та 300 і 400 млн грн для Миколаївщини та Херсонщини відповідно», — додав Глава Уряду.

Прем’єр-міністр також наголосив на важливості безпеки людей, особливо дітей. Зокрема ідеться про побудову надійних укриттів в закладах освіти.

За словами очільника Уряду, вже облаштовано в школах 235 таких укриттів за кошти, спрямовані громадам в межах державної субвенції.

«Цьогоріч виділяємо ще 2,5 млрд грн. Таким чином плануємо створити безпечні умови для офлайн-навчання орієнтовно для 300 тис. учнів», — зазначив Денис Шмигаль.

Крім того, 1 млрд грн Уряд передбачив на облаштування укриттів у лікарнях. Як підкреслив Прем’єр-міністр, мета держави — гарантувати доступність, безпечність та ефективність медичних послуг для усіх українців.

«У цьому нам допомагають партнери. Від Японії через Світовий банк Україна отримала 70 млн доларів у межах проекту HEAL Ukraine. Це кошти на відшкодування видатків за програмою медичних гарантій. Вдячні японським друзям за лідерство в підтримці України», — додав Прем’єр-міністр.

Коментарі