Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області нагадує порядок дій та правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів:

не торкайтеся предметів. Якщо ви випадково виявили вибухонебезпечний предмет, навіть не намагайтеся до нього торкатися. Це дуже небезпечно і може призвести до вибуху або травмування.
віддаліть інших від місця знаходження предмета. Якщо ви виявили підозрілий об’єкт, повідомте про це інших людей у районі і відсуньте їх на безпечну відстань, не менше 100 метрів від предмета.
позначте місце знаходження предмета. Якщо можливо, позначте місце розташування предмета, наприклад, за допомогою дерев’яних дошок, жердин, або інших доступних матеріалів. Це допоможе уникнути випадкового наближення до нього.
– зберігайте спокій. Важливо залишатися спокійним і не панікувати у цій ситуації.
зателефонуйте в поліцію та ДСНС (тел. 102 та 101). Негайно зателефонуйте на номери екстреної служби і повідомте про знахідку. Надайте якомога більше інформації про місце знаходження та характеристики предмета.

Відмінності вибухових пристроїв

Важливо розрізняти вибухові пристрої від інших предметів. Ось деякі характеристики, які можуть вказувати на те, що предмет є вибухонебезпечним:
незвичайний вигляд. Предмети можуть виглядати незвичайно для даної обстановки або місця.
звуки або тиша. Деякі вибухові пристрої можуть видавати дивні звуки, такі як цокання годинника або тиша, коли вони мають годинниковий механізм.
наявність джерела живлення. Деякі вибухові пристрої можуть мати батарейку або акумулятор, а також дроти або дроти, що тягнуться від них.

Виявлення вибухонебезпечних предметів потребує негайних та обережних дій. Важливо дотримуватися правил безпеки, негайно повідомляти відповідні служби та уникати будь-яких дій, які можуть призвести до вибуху.

Не забувайте, що тільки підготовлені спеціалісти повинні знешкоджувати вибухові пристрої. Ваша безпека та безпека оточуючих завжди повинна бути на першому місці.

Коментарі