Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Відбудова Київщини: у Макарові триває капремонт житлової п’ятиповерхівки

У Макарові капітально ремонтують багатоквартирний житловий будинок на 30 квартир. Будівля була пошкоджена навесні 2022 року під час бойових дій на території Київської області. Роботи проводяться коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Внаслідок артилерійських обстрілів у будинку на вулиці Довженка був пошкоджений дах та фасад, вибиті віконні та дверні блоки. Також у будівлі були частково пошкоджені внутрішні перегородки місць загального користування, сходових клітин та окремих квартир. Крім того, руйнації зазнали інженерні мережі: газо- та електропостачання, водопостачання та водовідведення.

Капремонт розпочали в грудні 2023 року. Спочатку будівельники провели демонтаж зруйнованих конструкцій, який вже виконали на 100%. Наразі підрядник працює над влаштування стяжки підвального приміщення.

Загалом робочим проєктом передбачається відновлення пошкоджених стін та плит перекриття та встановлення покрівлі з металопрофілю. Також заплановано провести внутрішнє опорядження місць загального користування та ремонт пошкоджених квартир. Крім того, в будинку замінять магістральні мережі електро та водопостачання, каналізації, відновлять індивідуальне опалення в пошкоджених квартирах.

Коментарі