Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Безпечне навчання: у Бориспільському районі триває будівництво укриття на території Іванківського ліцею

Київщина продовжує активну роботу з облаштування протирадіаційних укриттів для захисту цивільного населення. Зокрема, велика увага приділяється будівництву захисних споруд для закладів освіти. Один з таких об’єктів наразі будується в селі Іванків Бориспільського району.

Нове укриття загальною площею 1030 м² буде розташовано на території Іванківського ліцею. Воно розраховане на одночасне перебування 305 осіб. Облаштування укриття подвійного призначення триває коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Будівництво розпочали восени 2023 року. Спочатку будівельники виконали земляні роботи, армували та залили бетонну плиту фундаменту, облаштували каркас стін з арматури та звели стіни. Монолітні роботи вже виконані на 95%.

Наразі будівельники виконують цегляну кладку внутрішніх перегородок, проводять утеплення та влаштовують гідроізоляцію. Загалом проєктом передбачено зовнішнє та внутрішнє оздоблення сховища, влаштування стелі, підлоги, інженерних мереж. В сховищі будуть розташовані кімнати подвійного призначення, санвузли, медичний кабінет.

Сьогодні в Іванківському ліцеї навчаються близько 400 учнів. Крім того, в освітньому закладі проводяться різноманітні гуртки та спортивні секції для дітей громади. Через відсутність укриття у закладі, школярі змушені користуватися сховищем, що знаходиться неподалік. Будівництво нового укриття дасть змогу організувати процес навчання позмінно в очному форматі.

Нагадуємо, що на Київщині триває облаштування укриттів і для інших навчальних закладів. Наразі триває будівництво укриття для ліцею “Успіх” в Узині.

Коментарі