Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Швидше, ніж закипить чайник: ДТЕК Київські регіональні електромережі рекомендує передавати покази через чат-бот

Щоб не витрачати зайвий час на передачу показів лічильника, ДТЕК Київські регіональні електромережі рекомендує користуватися для цього чат-ботом. Так ви встигнете надати нам свої дані, поки чекаєте на закипання води для чаю.

Мешканцям Київщини необхідно щомісяця передавати покази лічильника за світло – в останні 2 дні поточного місяця до 3-го числа наступного. Це єдиний спосіб, який дозволяє нам розрахувати обсяги лише спожитої вами електроенергії, а компанії-постачальнику – формувати коректні платіжки. Для передачі показів найкраще підходить наш чат-бот. Користуючись ним не потрібно ходити до центрів обслуговування чи дзвонити до контакт-центру. Все, що потрібно, – пара хвилин і ваш смартфон.

Чому зручно передавати покази в чат-боті?

Легкий старт: в пошуку месенджера Viber або Telegram введіть «ДТЕК Київські регіональні електромережі»;

Верифікація за лічені секунди: поділитися номером телефону та особового рахунку для верифікації потрібно лише за першого користування. Номер рахунку ви можете дізнатися у наших фахівців через офіційну сторінку у Facebook або контакт-центр за телефонами +38 (044) 4590740, +38 (067/093/099)4957040.

Інтуїтивно зрозуміле меню: слідуйте простим підказкам, щоб правильно передати покази.

Автоматизована система: із чат-боту дані одразу потрапляють у наш білінг для розрахування обсягів електроспоживання.

Також чат-бот показує ваші попередні передані покази, зможе визначити можливу помилку в даних і підкаже, як її виправити. А наступного місяця нагадає, що настав час знову надсилати покази лічильника.

Коментарі