Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Відбудова Київщини: в Ірпені відновлюють житлові будинки за сприяння Міжнародної організації з міграції

На Київщині триває відбудова житла, яке було пошкоджене внаслідок російської збройної агресії. Відновлення об’єктів триває коштом місцевих, обласного та державного бюджетів, за рахунок субвенції місцевим бюджетам з державного бюджету, за урядовою програмою «єВідновлення» та за сприяння міжнародних партнерів і фондів. Зокрема, в Ірпені за сприяння МОМ буде відновлено три багатоквартирні будинки. Один із них — 10-ти поверхівка на вулиці Северинівська, 162 на 40 квартир.

Капітальний ремонт будинку передбачає відновлення та підсилення зовнішніх стін, заміну та підсилення пошкодженої частини даху, облаштування покрівлі та технічного поверху. Крім того, планується підсилення та заміна пошкоджених віконних і дверних прорізів. Додатково підрядник проведе утеплення будинку з фасадними роботами, опорядження внутрішніх приміщень загального користування. Також проєктом передбачені електромонтажні роботи з заміни електроосвітлення сходів та тамбурів.

Наразі проєкт капремонту потребує коригування, оскільки під час додаткового обстеження підрядником та представниками МОМ було виявлено невідповідність наявних пошкоджень до запланованих проєктних робіт. Зокрема, дообстеження потребують покрівля та перекриття будівлі.

Тож перший заступник голови КОДА Микола Бойко провів робочу зустріч біля будинку разом з першим заступником Ірпінського міського голови Андрієм Кравчуком, представниками Міжнародної організації з міграції та підрядника. Під час зустрічі оглянули пошкодження будинку, обговорили початок проведення капремонту та поточну проблематику. Наразі фахівці працюють над тим, щоб внести до переліку ремонтних робіт всі необхідні доповнення. На об’єкті вже почались підготовчі роботи для проведення капітального ремонту будинку.

Нагадуємо, що на Київщині також відновлюють житлові будинки коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Хід відбудови одного з таких будинків перевірили у Бучі.

Коментарі