Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Руслан Кравченко: На Київщині 5 лютого стартує другий етап змагань «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч»

На Київщині 5 лютого стартує другий етап змагань «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». Наразі закінчився перший етап змагань на рівні шкіл. Тепер змагання відбуватимуться на рівні громад. Про це під час брифінгу повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

«Наразі ми закінчуємо перший етап змагань на рівні шкіл. Серед понад 1,6 тис. команд вже визначилися переможці і вони активно готуються до наступного етапу – змагань на рівні громад, які розпочнуться вже наступного тижня», – сказав Руслан Кравченко.

Він нагадав, що до змагань долучилися школи всіх 69 громад області. Київщину на даному етапі змагань представляє майже 2 тисячі команд. Найбільша кількість команд зареєструвалися для участі в змаганнях з волейболу, баскетболу та футзалу.

У понеділок, 5 лютого, стартують змагання другого етапу у Пристоличній, Бучанській та Ірпінській територіальних громадах. Упродовж всього наступного тижня змагання територіального рівня буде також проведено в Володарській, Бородянській, Боярській, Бишівській, Переяславській, Ржищівській та інших громадах.

Руслан Кравченко побажав усім учасникам змагань гідних виступів та перемоги.

Нагадаємо, «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» – це унікальні спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Основна мета – залучити до спорту якомога більше школярів та сформувати у них лідерські якості. Гасло змагань – «Пліч-о-пліч. Разом переможемо».

Ігри проводяться з 5 видів спорту. Футзал, волейбол, баскетбол, спортивне орієнтування та черліденг. Змагання відбуватимуться на 5 різних рівнях: шкільному, територіальному, районному, обласному та всеукраїнському.

Коментарі