Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Не тримайте в голові зайвого: чат-бот ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадає, коли треба передати покази

Період, коли потрібно передавати покази лічильника, завжди однаковий: в останні 2 дні поточного місяця та до 3-го числа включно наступного місяця. Але вам не обов’язково тримати в голові ці дати – достатньо підписатися на чат-бот ДТЕК Київські регіональні електромережі, і ми нагадаємо вам, що настав час надіслати покази.

Завдяки чат-боту компанії ви можете в кілька кліків передати покази лічильника і не зв’язуватись з нашими фахівцями. Ваші дані автоматично потрапляють до нас – і ми на їх основі розраховуємо ваше реальне споживання електроенергії за місяць. Далі ми передаємо розрахунки постачальникам, щоб вони сформували платіжку.

Передавати покази важливо саме в останні 2 дні поточного місяця та до 3-го числа включно наступного місяця. Так ви зможете уникнути розбіжностей у нарахуванні та отримувати рахунки лише за те, що дійсно спожили. Всім користувачам чат-боту ДТЕК Київські регіональні електромережі ми надсилаємо нагадування в період прийому показів, тож вони не пропустять ці дати.

Якщо ви теж хочете швидко і зручно передавати покази онлайн, підписуйтесь на наш чат-бот:
• у пошуку месенджера Viber та Telegram введіть «ДТЕК Київські регіональні електромережі»;
• поділіться номером телефону (для незареєстрованих клієнтів);
• оберіть в меню «Передати покази лічильника» та за підказками чат-бота надішліть інформацію.

За вашим бажанням ви можете скористатись іншими зручними сервісами:
вебформа на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі, що працює без реєстрації;
• IVR-меню контакт-центру за телефонами (044)4590740, (067/093/099)4957040. Для початку використання у голосовому меню слід обрати «2»;
особистий кабінет на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Коментарі