Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Обухівський район: рятувальниками проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Германівка

25 січня інспекторський склад Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно з працівником Обухівського РУП ГУ НП в Київській області, та представником Германівського старостинського округу, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання в селі Германівка.

Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Крім цього було наголошено на правилах при виявлені вибухонебезпечних предметів та дій при отримані сигналу «Увага! Повітряна тривога!». Представник Національної поліції провів профілактичні бесіди з громадянами щодо дотримання ними норм та правил у соціумі.

Мешканці села отримали від рятувальників листівки із застережливим змістом. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь.

Як показує практика такі комплексні відпрацювання, без сумніву, дають надзвичайно велику користь для громади. Схожі заходи систематично проводяться і в інших населених пунктах. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по справжньому безпечним.

Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Обухівського РУ
ГУ ДСНС України у Київській області капітан служби цивільного захисту
Владислав КРАВЧЕНКО

Коментарі