Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Прем’єр-міністр України провів онлайн розмову з Міністром фінансів США

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 23 січня 2024 року провів онлайн-розмову з Міністром фінансів США Джанет Єллен. До зустрічі також долучився Міністр фінансів України Сергій Марченко.

Під час розмови сторони обговорили актуальні питання співробітництва, економіки та підтримку України.

«Тісно співпрацюємо з МВФ і ЄС над спільними програмами фінансування й розраховуємо на подальшу підтримку з боку Сполучених Штатів. Це критично важливо для збереження макрофінансової стійкості нашої держави», — зазначив Денис Шмигаль.

Глава Уряду наголосив на високому рівні співпраці зі спеціальним представником США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер над реалізацією кроків і реформ для зростання економіки. Денис Шмигаль подякував за постійну координацію в цьому питанні.

Окрема увага під час розмови була приділена конфіскації російських активів і спрямуванню цих коштів на підтримку України.

«Уже маємо перше подібне рішення від США. Вдячний Сполученим Штатам й особисто пані Єллен за лідерство в просуванні цієї ініціативи серед країн G7. Докладаємо спільних зусиль, щоб змусити агресора платити», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Своєю чергою Міністр фінансів США Джанет Єллен високо оцінила прогрес України у виконанні реформ і структурних маяків та запевнила, що підтримка нашої держави залишається топ-пріоритетом для Президента Джо Байдена та Уряду США.

Коментарі