Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Відбудова Київщини: у Василькові проводять капітальний ремонт пошкодженого будинку

У місті Васильків Обухівського району відновлюють житлові будинки, що були пошкоджені вибуховою хвилею. Зокрема, триває капітальний ремонт 10-ти поверхового житлового будинку на 120 квартир на вулиці Декабристів, 52.

Роботи з відновлення цього житлового об’єкта розпочали восени 2023 року. Першочергово будівельники виконали демонтаж пошкоджених елементів будівлі. Згодом розпочали фасадні роботи: утеплення та оздоблення зовнішніх стін, які вже виконали на 30%. Наразі будівельники працюють над облаштуванням внутрішнього утеплення технічного поверху будинку. Роботи тривають.

Наступним кроком підрядник буде встановлювати нові вікна в місцях загального користування, облаштовувати укоси та утеплення цоколю. Також проєктом передбачено опорядження під’їзду та сходових клітин, внутрішнє оздоблення пошкоджених квартир.

Всі роботи з капітального ремонту виконують коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Загалом на Київщині за кошти ФЛН буде відновлено 97 об’єктів, серед яких є й облаштування укриттів для навчальних закладів. Зокрема, активно ведуться роботи на території Фурсівського ліцею, де зводять нову захисну споруду, яка розрахована на одночасне перебування 500 осіб.

Коментарі