Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На Білоцерківщині триває будівництво протирадіаційного укриття для учнів Фурсівського ліцею

На території Фурсівського ліцею зводять нову захисну споруду, яка розрахована на одночасне перебування 500 осіб. Сховище дасть змогу проводити освітній процес у закладі в одну зміну. Всі роботи виконуються коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Будівництво розпочали восени 2023 року. Спочатку будівельники виконали підготовчі роботи – облаштували котлован та бетонну основу. Після чого залили фундамент. Наразі підрядник вже завершив всі монолітні роботи. Зокрема, на об’єкті звели зовнішні стіни, встановили перекриття та облаштували сходові проходи. Тепер будівельники виконують цегляну кладку внутрішніх стін та перегородок. Паралельно проводять вирівнювальну стяжку підлоги.

Відповідно до проєкту нова споруда буде подвійного призначення та матиме декілька приміщень. Крім кімнат для загального користування у сховищі також будуть облаштовані роздягальні, технічні приміщення, санвузли з душовими кімнатами, кімната для тренажерів, медпункт. У мирний час укриття будуть використовувати для проведення гуртків та спортивних занять.

Сьогодні у Фурсівському ліцеї позмінно здобувають освіту понад 400 учнів. Крім того, в закладі є 5 інклюзивних класів. Для їхніх потреб в ліцеї встановлено пандуси та обладнано ресурсну кімнату. Будівництво укриття також буде виконане з урахуванням всіх вимог безбар’єрності.

Нагадуємо, що на території Київщини активно проводиться відновлення об’єктів, пошкоджених внаслідок російської збройної агресії, зокрема, і закладів освіти. На кінець 2023 року в Київській області відновлено 70 закладів дошкільної освіти.

Коментарі