Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Руслан Кравченко: В Мощуні відновили пункт надання медпослуг, який був зруйнований окупантами

В Мощуні відновили пункт надання медпослуг, який був зруйнований окупантами. Про це на своїй сторінці повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

Облаштувати новий «Пункт здоров’я» допомогли міжнародні партнери. Зокрема, фонд «Партнерство за сильну Україну» за підтримки урядів Великої Британії, США, Канади, Швеції, Швейцарії, Нідерландів та Фінляндії.

«Будівлю повністю відновили, встановили мобільну сонячну станцію, побудували котельню, облаштували територію. В закладі є все необхідне сучасне обладнання. Зокрема, ліцензійний телемедичний комплекс. Щоденно у «Пункті здоров’я» працює фельдшер та медсестра. Вони також в разі потреби надають допомогу мешканцям за місцем їхнього проживання. Щотижнево пацієнтів приймає сімейний лікар, здійснюється забір біоматеріалу», – розповів Руслан Кравченко.

Начальник Київської ОВА подякував директору Фонду «Партнерство за сильну Україну» Метью Вотерфілду за допомогу у відновленні цього медзакладу. Адже у Мощуні на сьогодні проживають понад 800 осіб і вони повинні отримувати якісні медичні послуги безпосередньо на місці.

Крім того, відтепер мешканці Мощуна можуть пройти УЗД-діагностику. Також організовано консультативні прийоми спеціалістів Національної академії медичних наук України. Такі прийоми організовані по всій області.

Протягом 2022-2023 років здійснено 103 виїзди бригад фахівців НАМН України до Київської області. Медичну допомогу, включно з консультаціями фахівців найвищого рівня, отримали понад 10,3 тис. пацієнтів. До лікувальних установ Академії направили майже 5 тис. пацієнтів.

«Продовжуємо активну відбудову медзакладів області. Внаслідок бойових дій зруйновано 135 обʼєктів закладів охорони здоровʼя. Із них 109 вже відновили повністю чи частково із забезпеченням життєдіяльності», – додав Руслан Кравченко.

Коментарі