Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

На Київщині продовжують будувати укриття для освітніх закладів

У Київській області продовжується будівництво протирадіаційних укриттів для закладів освіти. Зокрема, активно ведуться роботи з будівництва споруди цивільного захисту в Узині, що в Білоцерківському районі.

Споруду подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття зводять біля ліцею «Обдарованість». Будівництво виконують коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Замовником робіт є Київська обласна військова адміністрація.

Проєктом будівництва передбачено облаштування санвузлів, влаштування наливної композитної підлоги, гідро й звукоізоляції стін та перегородок окремих кімнат, які можна буде використовувати не лише для укриття, але й навчання дітей.

Будівництво розпочалося восени 2023 року з розчищення території та облаштування котловану. Наразі підрядною організацією вже виконано 85% монолітних робіт. Також триває опорядження підлоги.

Укриття розраховане на 500 осіб. Це дасть можливість школярам очно навчатись з дотриманням усіх безпекових норм. Крім цього, понад 1000 дітей узинської громади зможуть відвідувати додаткові позашкільні гуртки та секції на базі ліцею.

Коментарі