Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Шановні мешканці, Обухівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області!

Виконавчий комітет Обухівської міської ради Київської області повідомляє, що відповідно до укладеного 28.11.2023 між вконавчим комітетом Обухівської міської ради Київської області та Приватним підприємством «Обухівміськвторресурси» Меморандуму про спільні дії у питаннях надання та оплати послуг з вивезення побутових відходів (поводження з побутовими відходами/управління побутовими відходами) (далі – Меморандум) ПП «Обухівміськвторресурси» погодилося скасувати фінансові претензії до споживачів (фізичних осіб) приватної забудови, які не мають індивідуального письмового договору та жодного разу не сплачували підприємству за надані послуги, за умови звернення такого споживача впродовж 30-ти календарних днів, починаючи з 12.12.2023, та укладання у цей період з ПП «Обухівміськвторресурси» письмового індивідуального договору про надання послуг.

Місцезнаходження ПП«Обухівміськвторресурси»: 08700, Київська область, місто Обухів, вулиця Київська, 21.

Умови Меморандуму не розповсюджуються на споживачів (членів їх сімей), відносно яких стягнення відбувається в судовому порядку та/або на стадії виконання судового рішення, за виключенням соціально незахищених громадян (особи з інвалідністю, учасники бойових дій, в тому числі АТО, діти–сироти, багатодітні та малозабезпечені сім’ї).

Додатково повідомляємо, що споживачі приватного сектора Обухівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області, які уклали договір, та не мають заборгованості з оплати послуги з вивезення твердих побутових відходів (поводження з побутовими відходами/управління побутовими відходами) мають можливість безкоштовно отримати індивідуальний сміттєвий пластиковий контейнер місткістю 120 л.

Контакти абонентського відділу ПП «Обухівміськвторресурси»: місто Обухів вулиця Київська, 21 тел: 067 384 04 49.

Відділ житлово-комунального господарства та
транспорту виконавчого комітету
Обухівської міської ради Київської області

ПАМʼЯТКА

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства зобов’язані дотримуватися вимог Закону України «Про управління відходами» (далі – Закон) та інших нормативно-правових актів у сфері управління відходами, запобігати забрудненню відходами навколишнього природного середовища.

Відповідно до Статті 31 Закону Утворювачі побутових відходів зобов’язані:
– укладати договори з виконавцем послуги з управління побутовими відходами та вносити у встановленому порядку плату за послугу з управління побутовими відходами;
– забезпечувати у встановленому порядку роздільне збирання відходів за наявності об’єкта оброблення відходів. Утворювачі побутових відходів мають права та обов’язки споживачів житлово-комунальних послуг, передбачені Законом України “Про житлово-комунальні послуги”.

Роздільне збирання відходів – збирання відходів окремо залежно від їх виду, характеристики та складу у спосіб, що сприятиме їх подальшому обробленню.

Відповідно до ст.атті 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» Споживачі зобов’язані укласти договір про управління побутовими відходами з виконавцем послуги з управління побутовими відходами, визначеним у встановленому законодавством порядку.

Коментарі