Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Денис Шмигаль зустрівся з очільником МЗС Польщі

У Києві, 22 грудня, відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського.

Сторони обговорили посилення економічного співробітництва, зокрема зосередили увагу на ключову питанні — безперешкодному руху вантажів через спільний кордон.

«Це критично важливо для стійкості й боротьби України з російським агресором. Маємо напрацювати збалансоване рішення, яке принесе користь обом країнам», — сказав Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр України запропонував польській стороні впроваджувати спільний контроль на пунктах пропусках. За його словами, це підвищить ефективність та дієвість їхньої роботи.

Також сторони обговорили посилення співпраці у сфері виробництва й ремонту військової техніки. «Маємо волю й все необхідне, щоб вивести наше оборонне співробітництво на новий рівень», — підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр України переказав найщиріші вітання новому Уряду Польщі на чолі з Дональдом Туском. Він висловив сподівання на побудову плідної та конструктивної співпраці між країнами.

«Будемо тісно співпрацювати у питаннях європейської інтеграції. Вдячний Польщі за підтримку України на шляху до ЄС. Вдячний усьому польському народу за всебічну підтримку України з перших днів повномасштабної війни», — зазначив Денис Шмигаль.

Коментарі