Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Сміливі нести світло: 48 енергетиків ДТЕК Київські регіональні електромережі відзначили державними нагородами з нагоди професійного свята

За роботу в небезпечних умовах війни й сміливість нести світло українцям 48 енергетиків ДТЕК Київські регіональні електромережі відзначили державними нагородами з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

Від початку війни в Україні енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі працюють в екстремальних умовах задля світла, яке набуло особливого значення. Воно допомагає українцям – працювати, навчатися, бути на зв’язку з рідними та близькими, лікарям – рятувати життя, бізнесу – працювати та підтримувати економіку країни.

За сміливість нести світло та відданість професії енергетиків Київщини нагородили відзнаками, грамотами та подяками Міністерства енергетики та органів обласної, районної та місцевої влади.

«Не має значення, скільки у них ракет і дронів, не має значення, як вони вплинули своїми атаками на енергосистему. Ключове – це люди, і завдяки вашій праці ворог ніколи не переможе наш енергетичний фронт. Ми все відбудуємо і втримаємо свою лінію оборони, бо маємо найцінніше – наших енергетиків», – наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко.

Енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі відіграють важливу роль у забезпеченні національної безпеки та незалежності країни. Вони, як і військові на передовій, постійно стикаються з викликами та ризиками. І кожен з них працює задля відновлення та розвитку держави. Кожен енергетик є гордістю компанії та надією українців!

«Другий рік поспіль ми працюємо у надскладному режимі. Наскільки це можливо, забезпечуємо нормальне життя українців. Сьогодні ми дійсно воїни світла, а світло — це надія.

Освітленими вулицями та оселями, працюючими побутовими приборами та гаджетами ми повертаємо частинку звичного довоєнного життя в будинки мешканців області. Ми стоїмо на захисті енергофронту і щодня доводимо, що світло завжди перемагає темряву. Щиро дякую кожному енергетику за сміливість, професіоналізм і відданість своїй справі», – зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

ДТЕК Київські регіональні електромережі – основа та підтримка нормального життя країни та українців, особливо зараз – під час війни.

Коментарі