Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

У Макарові коштом ФЛН відбудовують чергову багатоповерхівку

У смт Макарів за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії відновлюють черговий багатоквартирний житловий будинок. У п’ятиповерхівці на 30 квартир за адресою: вул. Олександра Довженка, 34 до війни мешкали 76 людей. Зараз тут проживає 40 осіб.

Навесні 2022 року під час активних бойових дій на Київщині будинок зазнав значних пошкоджень. У багатоповерхівці був зруйнований дах, частково пошкоджені стіни, виведені з ладу інженерні мережі, вибиті вікна та двері.

Наразі триває капітальний ремонт будівлі. Відповідно до проєктно-кошторисної документації передбачено виконати низку робіт. Зокрема, на об’єкті відновлять зруйновані елементи стін, перегородок, перекриттів, капітально відремонтують й оздоблять сходи та міжповерхові майданчики. Крім того, заплановано відремонтувати дах, влаштувати гідроізоляцію та облаштувати місця загального користування.

Під час проведення капітального ремонту також передбачено відновити експлуатаційний стан пошкоджених квартир. Додатково в багатоповерхівці замінять інженерні мережі – електропостачання, водопостачання, каналізації, газопостачання. У межах капітального ремонту також буде відновлено індивідуальне опалення в пошкоджених квартирах.

Наразі фахівці проводять демонтаж пошкоджених елементів місць загального користування та квартир. Завершити ремонтні роботи планується вже у наступному році.

Коментарі