Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

Обухівська міська рада Київської області повідомляє про проведення конкурсу на залучення суб’єкта оціночної діяльності для визначення експертної грошової оцінки земельної ділянки:

– площею 4,3298 га кадастровий номер 3223186200:03:015:1004 вид цільового призначення земельної ділянки: для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, за адресою: вул. Садова, с. Нещерів, Обухівського району, Київської області, у зв’язку з зацікавленням власника комплексу у придбанні земельної ділянки у власність.

Критерієм відбору виконавців є ціна робіт за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, срок виконанння робіт та підтверджений досвід роботи.

Суб’єкту оціночної діяльності надати копію сертифіката оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, зареєстрованого, в Державному реєстрі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, зареєстрованого, в Державному реєстрі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок та всі документи, які вимагаються замовником для підтвердження кваліфікаційних вимог (в електронному та/або паперовому вигляді).

Срок подання конкурсної документації: до 13.12.2023 року.

Конкурс відбудеться 15 грудня 2023 року о 10.00 в приміщенні Обухівської міської ради Київської області.

Поштова адреса, за якою подаються докумети: вул. Київська, буд. 14, м.Обухів, Київської області, 08700 (Земельний відділ виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області).

E-mail: obuhivzem@ukr.net, звертатися за тел. (067) 265-55-50, контактна особа – Лакоснік Ольга Валеріївна.

Коментарі